Değişik Örgü Bluz Modelleri

  Bluzlar kadınların kombinelerinde sıklıkla kıllandığı parçalardan biridir. Bluzlar kadınlar için vazgeçilmez parçaların başında gelmektedir. Bluzların hazır olarak satılanları olduğu gibi el yapımı örgü modelleri de vardır. Özellikle de son zamanlarda örgü parçalara olan ilginin artmasıyla beraber kombinelerde örgü ürünlere daha fazla yer verilmeye başlanmıştır. Her geçen gün yeni modeller, parçalar ortaya çıkmaktadır. El örgüsü parçalar kombinelerinizin şıklığına şıklık katacak sizi daha gösterişli ve farklı kılacaktır.

Bluz modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. İnce iplerle örülen yazlık bluz modelleri olduğu gibi kalın iplerle örülen kışlık modelleri de vardır. Günlük kullanıma uygun spor modelleri olduğu gibi özel davetlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz klasik bluz modelleri de mevcuttur. Örgü bluzunuzu tek renk ip ile yapabileceğiniz gibi birden fazla renkte ipi kullanarak da şık bluzlar elde edebilirsiniz. Ancak kullandığınız ipin kalitesi çok önemlidir. Eğer uzun ömürlü bir bluz örmek isterseniz kaliteli, tüylenmeyen ipleri tercih etmenizi öneririz.

   Bluz örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kısa kollu bluz modelleri olduğu gibi uzun kollu olan bluz modelleri de vardır. Yaz kış kombinelerinizde kullanabileceğiniz örgü bluzlar sizin de şıklığınıza şıklık katacaktır.

Örgü bluzların tığ işi örgü ile örülen  modelleri olduğu gibi şiş ile örülen örgü bluz modelleri de vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz o tarz bluzları örnek olarak alabilirsiniz.

  El örgüsü bluz örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modelleri arasından dilediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Örgü bluz örmek her ne kadar zahmetli ve zaman alıcı olsa da verdiğiniz emeğe fazlasıyla değecektir. Kendiniz için örebileceğiniz gibi sevdikleriniz içinde örüp hediye edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ