Değişik Şömentabl Örnekleri

    Dantel geçmişten günümüze değin varlığını sürdürmüş ve günümüzde de değerini ve önemini halen korumaya devam etmektedir. Günümüzde dantele olan düşkünlük gün geçtikçe artmaktadır. Farklı modeller, örnekler ortaya çıkmaktadır. Evlerimizde dantelin izi olmadığı tek bir köşe dahi yoktur. Kenar oyaları, pike takımları, vitrin takımları, masa örtüleri, şömentabla gibi birçok farklı modelde dantel ürünler mevcuttur. Dantel parçalar evlerimizin, odalarımızın şıklığına şıklık katarken aynı zamanda zarafeti ile evlerinizin daha hoş gözükmesine de katkı sağlayacaktır.

  Şömentabl örnekleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Şömentabl salonlarınızın daha şık ve zarif gözükmesini sağlayacaktır. Şömentabl kare şekilde örülebileceği gibi dikdörtgen, baklava desenli, oval ve yuvarlak şekilde de örülebilmektedir. Sizin için hangi form daha hoş gözüküyorsa o modeli uygulayabilirsiniz. Şömentabl daha çok beyaz renk iplerle örülmektedir. Ancak son zamanlarda renkli iplerle örülen danteller de çok moda olmuştur. Sizde dilerseniz beğendiğiniz modeli renkli iplerle örerek daha renkli bir parça ortaya çıkarabilirsiniz. Ördüğünüz ipin kalitesi de bir o kadar önemlidir. İyi sonuçlar almak istiyorsanız kaliteli ipleri tercih etmenizi öneririz.

Şömentabl bütün bir şekilde örülebildiği gibi parçaların birleştirilmesi ile de örülebilmektedir. Ancak bütün şekilde örmek zor ve daha zahmetli olacağı için genellikle parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller tercih edilmektedir. El becerisi yüksek olan bayanlar için zor modeller olduğu gibi dantele yeni başlamış olanlar için kolay ve pratik modeller de mevcuttur.

Sizde en değişik şömentabl örnekleri için görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek beğendiğiniz modeli seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de özelikle parçaların birleştirilmesi ile oluşan modellerimiz gayet kolaydır. Biraz zaman alıcı ve zahmetli olsa da ortaya çıkacak olan sonuç için buna değecektir.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ