Degrade bebek hırkası farklı modeller

Degrade bebek hırkası farklı modeller

Degrade bebek hırkası farklı modeller hırka modellerinde en çok tercih edilen degrade hırka yapılışları olmaktadır. Şıklığı kaban modeli aratmayacak kadar güzel oluşudur.

Farklı renklerde kız ve erkek çocukları için yapılabilecek en güzel hırka seçeneğidir. Annelerimizin çok beğendikleri degrade hırka modellerinin resim görselleri sizlerin beğenisi için hazırladık bir çok modeli bir arada bulabileceğiniz resim galerisi sizlerin beğenisini beklemektedir.

Hırka modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde resim galerimiz sizlere oldukça faydalı olacaktır. En güzel hırka modellerinin bir arada olması sizlere iyi alternatif olacaktır. Yeni farklı hırka modelleri anlatımlı yazılarımızda görüşmek üzere hoşçakalın..

Degrade bebek hırkası farklı modeller

Degrade bebek hırkaları yapılışları

Örgü hırka modellerinde istenilen marka yün ve bebe iplerini tercih edebilirsiniz. Sizlerin tercihine kalmıştır. Bir çok renk seçeneği ile hırka modelleri yapabilirsiniz.

Şiş tercihi nasıl olmalıdır. İp tercihin kalın veya ince oluşuna göre değişim görülecektir. Aldığınız iplerin etiket kısmının arka kısmında şiş numarası belirtilmiştir. Sizlere yardımcı olacaktır.

2018 yılında Instagram da başlatmış olduğumuz #degrade hırka etiketi ile yaptığınız degrade hırka örneklerini paylaşan arkadaşların, içlerinde en güzel olanları sizler ile paylaştık, emeği geçen her bir arkadaşımıza teşekkür ederiz. Beğendiğiniz modelin sahibine ulaşmak için resim üzerindeki ismi Instagram dan arayarak kişiye ulaşabilirsiniz. Etkinliğimiz bitmiştir, sizlerde yaptığınız modelleri bizler ile paylaşmak isterseniz @canimannecom etiketi ile paylaşabilirsiniz.

Bebek hırka modelleri, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Degrade bebek hırkası farklı modeller

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ