Degrade bebek hırkası güzel modelleri

Degrade bebek hırkası güzel modelleri en çok tercih edilen hırka modelleri arasında yer almaktadır. Degrade bebek hırkaları annelerimiz bu modelleri oldukça çok sevmektedirler. Kaban modelini aratmayan çok kullanışlı olması mevsim geçişlerinde hırkasız olmadığından en farklı modelleri tercih eden arkadaşlarımız için en güzel degrade hırka modellerinin görsellerini sizler için hazırladık umarım istediğiniz modele ulaşabilirsiniz.

Degrade hırka modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için çok güzel görsellerimiz var. Sizlere yardımcı olabilecek fikir amaçlı görsellere bakmadan karar vermeyiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız ise resimlerin üzerindeki hesaplara ulaşarak yapılışları için detaylar öğrene bilirler. Yeni güzel farklı hırka modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Degrade bebek hırkası güzel modelleri

Degrade bebek hırkası yapılışı

İstenilen bebe ip ve farklı ip seçenekleri kullana bilirsiniz. Sizlerin tercihine kalmıştır. İp tercihinize göre şiş seçimi kullanımı örgü modelinin daha güzel olmasını sağlayacaktır.

2018 yılında Instagram da başlatmış olduğumuz degrade hırka etiketi ile yaptığınız degrade hırka örneklerini paylaşan arkadaşların, içlerinde en güzel olanları sizler ile paylaştık, emeği geçen her bir arkadaşımıza teşekkür ederiz. Beğendiğiniz modelin sahibine ulaşmak için resim üzerindeki ismi Instagram dan arayarak kişiye ulaşabilirsiniz. Etkinliğimiz bitmiştir, sizlerde yaptığınız modelleri bizler ile paylaşmak isterseniz @canimannecom etiketi ile paylaşabilirsiniz.

Örgü, örgü modelleri ve el işleri, bebek hırkası yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Degrade bebek hırkası modelleri görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ