Dekoratif Salon Duvar Kağıdı Modelleri

Dekoratif Salon Duvar Kağıdı Modelleri

Dekoratif Salon Duvar Kağıdı Modelleri

Eviniz için seçtiğiniz eşyalar, mobilyalar kadar onları tamamlayan aksesuarlar, dekoratif eşyalar, halı, perde, kullandığınız boyanın rengi, duvar kağıtları da bir o kadar önem taşımaktadır. Ancak bunların hepsinin uyumu ve ahengi ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda salonlarda kullanılan duvar kağıtlarına bir çok yeni modeller eklenmiştir. Sizlerde salonunuza farklı bir hava katmak istiyorsanız duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Pek çok model içinde mobilyanıza ve dekorunuza hangisi uyarsa onu salonunuzun uygun duvarı için kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere dekoratif salon duvar kağıdı modelleri arasından birkaçını sunacağız. Bunları inceleyerek sizlerde herhangi birini seçip uygulayabilirsiniz.

  • Duvar kağıdı olarak son zamanlarda kullanılan doğal ve büyük motifleri tercih edebilirsiniz. Tek renk bir zemin üzerine tek renkten elde edilmiş büyük bir ağaç silueti salonunuza bambaşka bir hava katacaktır.
  • Minimalist dokunuşların bulunduğu, beyaz mobilyalar ile düşenmiş bir ev için gökyüzü manzaralı duvar kağıtları oldukça uygun olacaktır.
  • Duvar kağıdı seçeceğiniz zaman kullanacağınız alana ve mobilyanıza uygun tercihler yapınız. Özellikle de son zamanlarda doğa resimleri barındıran duvar kağıtları oldukça fazlasıyla tercih edilmektedir.
  • Üçboyutlu duvar kağıdı görselleri özellikle iç mekanın dar olduğu yerlerde kullanılarak iç mekanın daha geniş gözükmesini sağlayabilirler.
  •  Bahçenin içinde bir salon hissi için buğulu bir görünüm, ince uzun bir yol ve yeşillikler ile bezeli bir duvar kağıdını tercih edebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ