Lavaboları Parlatmak İçin 5 Fikir

Lavaboları Parlatmak İçin 5 Fikir

Lavaboları Parlatmak İçin 5 Fikir

Lavaboların temizliği, pırıl pırıl olması genellikle her kadının ortak sorunları arasında yer alır. Birçok kimyasal maddenin yanı sıra basit temizleyiciler ve doğal ürünlerle de rahatlıkla lavabolarınızı tertemiz ve pırıl pırıl yapabilirsiniz. Şimdi sizler için bir araya getirmiş olduğumuz fikirlere göz atarak evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Lavaboları parlatmak için fikirler

Evde lavaboları temizlemeniz için temizleyici kalmadı ama acilen temizlemeniz mi gerekiyor? Bunun için basit bir diş macunu rahatlıkla işinize yarayabilir. Diş macununu lavabonun birkaç yerine sıkınız ve süngerle iyice ovarak durulayınız. Tertemiz ve pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz.

lavabolari-parlatmak-icin-5-fikir

  • Sirke ve karbonatın gücünden faydalanabilirsiniz. Sirke ve karbonatı bir kabın içinde macun kıvamına getiriniz. Ardından lavabonun belirli yerlerine dökerek sünger ile iyice ovduktan sonra durulayınız.
  • Asidi kaçmış kola varsa eğer bununla rahatlıkla lavabolarınızı temizleyebilirsiniz. Her köşesine azar azar döküp birkaç dakika bekleyiniz. Az sünger ile ovduktan sonra durulayınız.
  • Aynı zamanda lavabonuzu banyolar için özel olarak üretilmiş temizleyiciler ile de temizleyebilirsiniz.
  • Yarım su bardağı karbonat ile 10 damla limon suyu ve 10 damla sirkeyi karıştırıp macun kıvamına gelene kadar karıştırınız. Ardından lavabonuza belirli yerlere dökerek sünger yardımı ile iyice ovunuz. Ardından bol su ile durulayınız. Oldukça işe yarayan bu yöntem ile doğal yollardan lavabonuzu tertemiz yapabilirsiniz.

lavabolari-parlatmak-icin-5-fikir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ