Açıklamalı Örgü Hırka Modeli Yapımı

Açıklamalı Örgü Hırka Modeli Yapımı

Açıklamalı örgü hırka modeli yapımı görsel ve detaylı anlatımlı yapabileceğiniz şık örgü hırka modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Örgü modellerinde hırka modelleri en çok yapılan el işlerinde olmaktadır. Dört mevsim kullanışlı olan hırka modellerini mevsimlik olarak uygulamak için ip seçimini ona göre yapmakta fayda olacaktır.

Örgü hırka modelleri sayfamızda geniş örnek seçimine sahiptir. Farklı örgü modelleri ve örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Örgüye dair bir çok örgü modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlı örgü modellerine sıkça yer vermekteyiz. Video anlatımlı içerikleri izleyerek en güzel modelleri uygulayabilirsiniz.

Örgü hırka modelleri, hırka modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı örgü modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Açıklamalı Örgü Hırka Modeli Yapımı

İki şiş hırka yapımı

6 Ay 1 yaş arası uygundur.

Genişlik 26 santim

Yakadan etek ucu 30 santim

3,5 numara şiş kullanımı

Düğme

İp

Yapılışı: Başlangıç için altmış ilmek atıyoruz. İpi model anlatımında çift kat kullanılmıştır. Haroşa tekniği ile örüyoruz. Model robadan başlanmaktadır. Kol ve ön, arka ayrım ve detayları yapılan hırka modelini video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ