Derya Baykal Bebek Örgü Modelleri

Derya Baykal Bebek Örgü Modelleri

Derya Baykal birçok kadına yıllardır örgü konusunda ilham verip insanları yaratıcılığı ve yeteneğiyle ekrana bağlamayı başarmış ünlü isimlerden biridir. Derya Baykal dendiği zaman hiç bilmeyen insanın aklına bile örgü gelirken bizde yeni çocuk sahibi olacaklara ya da çocuğu olanlara Derya Baykal Bebek Örgü Modellerinden yeleği anlatacağız. Bebeklerle ilgili bir şey dendiğinde eminiz ki tüm annelerin içi ısınmıştır. Bizde sizin yaz kış kullanabileceğiniz bu seçimi uygun gördük.

Derya Baykal Bebek Örgü Modelimiz için öncelikle 40 ilmek atalım ve 3 sıra haraşo örgümüzü örerek devam edelim. Haraşo çok sık göreceğiniz bir örgü çeşididir. Bu örgü yönteminde ipliğimizin yönü hep bize doğru olacak ve sağ şişi ilmeğin ortasından kendimize doğru batırırken ipliği kendimize doğru dolamamamız gerekmektedir. Sonrasında da ipliği çekerek ilmeği şişin üzerine almalıyız. Modelimize devam etmek için 3 haraşo bir düz olarak örgüye devam etmeliyiz.35-40 sıra olduğunda fırfırı oluşturmak için 5 ilmekte 3 ilmek kesiniz. Ardından 20 sıra düz örgü örüyorsanız bir süre bunu bekleterek arka kısmı da farklı şişle aynı şekilde örmeniz gerekmektedir. İşleminiz tamamlandıktan sonra iki parçayı da tek bir şişe geçirip 40 ilmek olmasını sağlıyorsunuz. Sonrası birazda sizin yaratıcılığınıza kalmış bir şey olarak devam etmektedir. İsterseniz bir düğme isterseniz farklı yöntemlerle yeleğinizi süsleyip daha göze hitap eden bir şekil haline getirebilirsiniz.

Birçok yelek modeli yer alırken beğeniler zevkten zevke değişir. Bu yeleğin üstüne sizlerden biri belki bir çiçek koyacak başka biride sade kullanacaktır. Biz siz örgü severlerin işine biraz yardım ederek hobilerinize destek olmak için çok sevdiğiniz Derya Baykal Bebek Örgü Modellerini ele aldık. Bebekleriniz kışın üşümesin diye birbirinden güzel yelekleri kendi emeklerinizle örüp onlara bunu vermeniz hem daha samimi hem de sizin için çok güzel bir hobi olacaktır. Yelekler bebekler için bir vazgeçilmezdir her zaman ve umuyoruz ki sizin de kolaylıkla örebileceğiniz bir model verebilmişizdir. Emeklerinizin karşılığını almanız dilekleriyle, bol örgülü günler diliyoruz. Güle güle giydirin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ