Derya Baykal Ekose Bebek Battaniyesi

Yaptığı televizyon programlarıyla hamarat hanımların gönlünü fetheden Derya Baykal ekose bebek battaniyesi videosu ile de ses getiriyor. Değişik bebek battaniyesi modelleri ile ilgilenen anneler ve büyükanneler ekose bebek battaniyesi Derya Baykal videosu ile arayışlarına son veriyorlar. Sitemizde örgü – dantel – el işleri gibi pek çok konuyla alakası binlerce içerik bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Örgü Bebek Battaniye Örnekleri sayfamızı da inceleyerek fikir edinebilir, bu birbirinden değişik bebek battaniyesi modelleri siz de deneyebilirsiniz. Videonun altındaki galerimizde değişik ekose battaniye örnekleri yer almaktadır.

blank
Derya Baykal Ekose Bebek Battaniyesi

Derya Baykal Ekose Bebek Battaniyesi Modeli

Derya Baykal ekose bebek battaniyesi örneği için üçer yumağa ihtiyacımız var. Öncelikle battaniyenin 8 ekose üzerine kurulduğunu belirtelim. Bebek battaniyesi örgü örneği için 8 ekose ip, 2 düz renk ip kullanıldı. Örgü ekose bebek battaniyesi örneği 3.5 numara tığ ile örülüyor. Videoda örnek olarak baz alınan ekose bebek battaniyesi 10’lu ekose olarak yapılıyor. Siz de birbirine uygun olan renkleri seçerek bu ekose bebek battaniyesi kolay model örebilirsiniz.

blank
Örgü Ekose Bebek Battaniyesi

Derya Baykal Ekose Bebek Battaniyesi Yapılışı

Derya Baykal ekose bebek battaniyesi için öncelikle upuzun bir zincir çekiyoruz. Fazla gelen olursa kopartıyoruz. Örgü bebek battaniyesi ekose model için ekosemizi kaçlı kurmak istiyorsak çakma sık iğne örüyoruz. Çakma sık iğne aynı zamanda yarım trabzan olarak da bilinir. İlk rengimizle sık iğneyi bitirdikten sonra diğer renge geçiyoruz, 10 tane de bu renkle sık iğne yapıyoruz. Bu iki renk ile 10 – 10 ördüğümüz zaman 1 ekose kurmuş oluyoruz. 10’ar 10’ar sık iğnelerimizi örerek istediğimiz boyutta örneğimizi döşüyoruz. İlk sırayı bu şekilde bitiriyoruz. Kolay örgü bebek battaniyesi örneği yapılışı devamı için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Bebek battaniyesi örneği video şeklindeki anlatımda örneğin yapım aşamaları detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ