Derya Baykal krovize hırka anlatımı

Derya Baykal krovize hırka anlatımı

Derya Baykal krovize hırka anlatımı yazımızın içinde yazılı anlatımlı hırka modelini siz değerli örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Hırka modelleri bir çoğumuzun severek kullandığı kıyafetler arasında yer almaktadır. Farklı hırka modelleri hanımlarımızın zevkine ve beğenisine göre değişmektedir. Motifli hırka modelleri renk renk ip seçeneği ile yapılan şık hırka modelidir. Yaz mevsimi içinde salaş uzun hırkalar yer almaktadır. Genç kızlarımızda kısa hırka modellerini gömlek, badi üzerine giyerek kullanımı tercih edenler arasında yer almaktadır.

Hırka modelleri bahar geçişlerinde sıkça kullanımı olan kıyafetler arasındadır. Mevsimine göre ip seçeneği ile yapılması daha rahat kullanımı sağlayacaktır. Yetişkin hırka modellerinde tığ işi daha sık tercih edilirken bebek hırka modellerinde şiş örgü hırkalara daha çok yer verilmektedir. Sayfamızda örgü modellerini inceleyebilirsiniz. Bir çok örgü modelini bulabilirsiniz.

Örgü, hırka modelleri, örgü hırka yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Derya Baykal krovize hırka anlatımı

krovize hirka anlatimi Yapılışı : Önlere 16 ilmekle başlayın, ajurla devam edin, her sıra ön ortasından er ilmek arttırın. 25 ilmek olunca kolu 3-2-1- kesin. Daha sonra öndeki yuvarlağı vermek için 2 sırada 1 er ilmek eksilterek omuza kadar örün. Arkaya 56 ilmekle başlayın. 4 cm. 2 düz, 2 ters lastik örün. Üzerine düz örgü devam edin. Kolu 3-2-1- kesin. Yaka oyuntusunu yaparak omuzları kesin. Kollara 38 ilmekle başlayın, 4 cm lastiğin üzerine ajurla devam edin. Kolun her iki tarafına eşit aralıklarla 1 er ilmek olmak üzere 10 ar ilmek artırın. Kolu 2-1 kesin. Her sırada 1 er ilmek eksilterek kolu tamamlayın. Ön ortasından ilmek alıp 4.cm 2 düz, 2 ters lastik örüp boleroyu tamamlayın. AJUR :
15 ilmek üzerinde
1. sıra : 3 ilmek düz örün, 2 ilmeği toplayın. 1 ilmek dolayın, 1 ilmek düz örün, 1 ilmek dolayın 2 ilmeği toplayın, 5 ilmek düz örün. 2 ilmeği toplayın, 1 ilmek dolayın , 1 düz örün. Arka sıraları ters örün. 3 sıra bu şekilde devam edin. 4 üncü sırada delik örgüleri aralarda yaparak devam..

RESİMLERE TIKLAYARAK BÜYÜK HALLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ
AYRICA SAYFANIN SAĞ BASINDAKİ GOOGLE DANTEL MODELLER GRUBUZA MAİLİNİZ İLE ÜYE OLURSANIZ TÜM EKLENEN MODELLER ANINDA MAİLİNİZE GELECEKTİR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ