Derya Baykal Tığ işi hırka ve şeması

Derya Baykal Tığ işi hırka ve şeması

Derya Baykal tığ işi hırka ve şeması yazlık pul detaylı kolay hırka modelini video anlatımı izleyerek modeli uygulayabilirsiniz. Yaz için hırka örneği arayan arkadaşlarımız için kolay ve şık hırka örneği olacağını düşünüyoruz. Pul detayı olması modele ayrı güzellik kattığını düşünüyoruz. Pul detayı kişiye göre tercih edilmeyebilir. Sade hırka modellerinde pul detayı çok yakışmaktadır.

Örgü hırka modelleri şiş ve tığ işi örnekleri yapılmaktadır. Yaz ve kış mevsimlerinde en kullanışlı kıyafetler arasında yer almaktadır. Yaz için ince ip ile delikli örnekler seçilirken kış içinse kalın ip kullanılmaktadır. Ayrıca sayfamızda farklı hırka örnekleri mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilirsiniz. Örgü dair bir çok örneği keşfetmek için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız.

Derya Baykal Tığ işi hırka ve şeması

Model yazlık pullu hırka yapılışı

Teknik trabzan uygulaması ve pul detayı kullanılmıştır.

30 Gram pul kullanımı

3 Parça motiften oluşmaktadır.

Büyük motif hazırlıyoruz. Aynı boyda olacaktır.

Orta kısımdan başlanıyor. Halka oluşturup içine kutu oluşturup devamında trabzan yapıyoruz. Köşe detayları ile kare motif görüntüsünü sağlıyoruz. Üç parça arka ve iki ön olarak büyüklüğü sağlayıp birleştirme ve kol detayları kenar kısmına örümcekle pul eklenmektedir. Detaylar için video anlatımı izleyerek modeli uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü hırka modelleri, tığ işi hırka yapımı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

teve2 youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Derya Baykal Tığ işi hırka ve şeması VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ