Derya Baykal tig isi motif ile bluzunuzu süsleyin

Derya Baykal tig isi motif ile bluzunuzu süsleyin

Derya Baykal ile şık ve farklı giyim, kombin parçaları yapabilirsiniz. Şüphesiz ki günümüzde el emeği ile yapılan ürün ve parçalara olan rağbet oldukça artmıştır. Çünkü el emeği ürünler tektir ve size özeldir. Farklığı ve girdiği ortamlarda dikkat çekmeyi sevenler için el emeği ürünler kaçınılmaz bir fırsattır. Bluzlar bayanların hem günlük kombinelerinde hem de özel davetlerde kullandıkları parçaların başında gelmektedir.

Düz ve sade bluzlarınızı daha şık ve farklı bir görünüm kazandırmak için tığ işi motifler ile süsleyebilirsiniz. Sık tığ işi örgüyü kullanarak çiçek, yaprak gibi motifler yaparak bluzunuzun boyun ve kol kısımlarına geçirebilir, dikebilir ve oldukça şık bir bluz elde edebilirsiniz. Ördüğünüz tığ iş motifleri bluzunuz ile aynı renk yapabileceğiniz gibi aynı zamanda farklı renklerde yaparak da değerlendirebilirsiniz. Daha şık ve farklı olmasını isterseniz eğer motifleri çeşitli materyaller ve malzemeler ile de süsleyebilirsiniz. Örmüş olduğunuz motiflerin üzerine inci, boncuk gibi materyaller ekleyerek daha şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. İlk defa yapacak olanlara zor ve karmaşık olarak gelse de aslında dantel örmeyi bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. El becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak harikalar yaratabilirsiniz

Tığ işi motifleri bluzlara ekleyebileceğiniz gibi aynı zamanda bolerolara ekleyebilir veya yazlık elbiselerinizi etek ve boyun kısımları içinde örebilirsiniz. Dantelin şıklığı ile bluzlarınızı harika parçalara dönüştürerek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ