Tığ işi oya örnekleri

Tığ işi oya örnekleri yazma çeşitleri ve kenar yazma modelleri tığ işinin en çok yapılan tülbent kenarları olmaktadır. Çeyizlik ve sipariş alan hanımlarımız faklı örnek seçenekleri ile yazma modelleri uygulamaktadırlar. Bizlerde sayfamızda tığ işi ve iğne oyası yazma kenar örneklerini sipariş alan arkadaşlarımıza fikir olabilecek en güzel tığ işi oyalarını inceleyebilirsiniz. İğne oyası sevenler içinde sayfa içeriğimiz zengindir. Örneklerimize bakabilirsiniz. Havlu kenarı iğne oyası modellerimiz video anlatımlı paylaşımları mevcuttur.

Yazma kenarları dünden bugüne çeyizlerde yer alan vazgeçilmezidir. Kenar oyaları ne kadar çok şık ve ağır model olursa çeyizler içinde en iyisi olmaktadır. Anneler özenle en güzelini seçerek sandık çeyizleri için hazırlamaktadırlar. Nişan bohçalarında büyüklere hediye olarak yazma yer almaktadır. Bizim kültürümüzde yazma örnekleri çeyizlerin önemli parçası olmaktadır. Köy ve kırsal kesimde şehir merkezlerine göre el işleri daha çok üretilmektedir. Çeyizlerde tülbent sayısı 50 adet ve üzerine çıkabilmektedir.

Yazma modeli yapılırken dikkat edilmesi en önemli olan yazma içindeki renkler ile ip renklerinin uyumu örneğin tam yansıması için ip uyumu çok önemlidir. Elinizin düzgün örümü de çok önemli olmaktadır. Muntazam modeller yapan hanımlarımız sipariş alarak birçok müşteri sağlamaktadırlar. Hem çeyizlik vede el emeğini kazanca dönüştürmek harika bir emek hanımlarımız içindir.

Tığ işi oyaları, yazma kenar oyaları, tülbent örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı yazma modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tığ işi oya örnekleri

blank2012 nin en güzel oya örnekleri, tığla yapılan yazma oyası modelleri, yemeni oyası, el işi oya modelleri
blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ