Etol Şal Modelleri

Serinleyen havayla birlikte yelekler, hırkalar, şallar ve etollerin mevsimi gelmiş görünüyor. Bu yardımcı giysileri günlük ve gece kullanımda kıyafetlerinizin üstüne giyerek hem kıyafetinizi tamamlamış olur hem de serin hava şartlarından kendinizi korumuş olursunuz. Şallar ve etoller omuzları hoş bir şıklıkla kavrayan zarif giysilerdir. Örgü etollerin kullanım alanları genel olarak abiye kıyafetlerle oluyor ancak spor bluz ve gömleklerinizle kullanabileceğiniz basit modellere de rastlayabiliriz.

Etol Şal Modelleri

Bahsettiğimiz gibi etol şal örnekleri abiye kıyafetlerle kullanıma yatkın olduğundan örgü ipleri daha fantezi olmakta. Simli, floşlu veya yumuşak kürklü ve sakallı tabir edilen yünlerle örülüyor. Tığ işi etol yapımı deyince akla gelen bu ip çeşitleri kolay bir örnek seçseniz bile etolünüzün gayet abiye olmasını sağlıyor. Tığ işlerinde kullanılan basit motif ve örnekleri kolay etol şal modelleri için de rahatlıkla uygulayabilir, kısa zamanda örebileceğiniz şık bir şala sahip olabilirsiniz. Spor kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz çok şirin etol şallar örerken çok keyifli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz hanımlar. Özellikle kalın örgü ipleriyle örecekseniz çok kısa sürede bitirmeniz mümkün. Serin havalarda omuzlarınıza alacağınız renk renk şal olması için sabırsızlanmalısınız sevgili hanımlar. Günlük kullanımda iş ortamında ve gezintilerinizde sizi hem ısıtacak hem de zarif bir şıklıkla saracağını umduğumuz etoller bahar aylarınızın ve kış günlerinin vazgeçilmezi olacaktır. Kolay bir model seçerek öreceğiniz etol şalınızı belki sevdiğiniz bir dostunuza hediye etmek istersiniz. Hatta hamaratlığınızı gelire çevirmeyi de düşünebilirsiniz. Çeşit çeşit etoller örüp internet aracılığıyla veya el işi pazarlarında satışa sunabilir, el emeğinizi paraya çevirebilirsiniz. El işlerinin son zamanlarda gördüğü büyük ilgiyi göz önünde bulundurursak güzel bir gelir kapısını aralamış olabilirsiniz sevgili hanımlar. Örgü örmenin size aynı zamanda terapi gibi geleceğini de aklınızın bir köşesinde bulundurun lütfen.

Diğer tüm örgü işlerimiz için örgü işleri ve hobi kategorimizi inceleyebilir, sayfalarımızı ya da site linkimiz olan www.canimanne.com adresini sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ