Dantel Bolero Yapımı

Dantel Bolero Yapımı

Son yıllarda eskilerin cepken diye adlandırdığı bir çeşit üst giyimdir bolero. Serinleyen yaz akşamlarında omuzlarınızı sıcacık tutacak bolero, mevsimine göre ipliklerle örülürse dört mevsim kullanım alanı yarabilir kendine. Şık olmayı hayatının rutininde yaşamaya alışmış becerikli hanımlar, kolay bolero yapımı ile ilgileneceklerdir kanaatindeyiz. Mağazaların vitrinlerinde boy gösteren bolerolar kimi zaman abiye kıyafetlere eşlik ederken, kimi zamanda spor giyimin vazgeçilmezleri arasındadır. Vitrin fiyatlarının aksine çok düşük fiyatlara mal edebileceğiniz bu giysiyi her daim zevkle taşıyacaksınız.

blank

Kumaşlarla hazırlanabileceği gibi bizce bolero en çok yakışan örgü işidir. Renk ve modeli kafanızda tasarladıktan sonra örgü bolero yapımı araştırmalarına başlayabilirsiniz. Kıyafet tamamlayıcılar arasında hazırlanması en pratik olan aksesuar bolerodur desek abartmış olmayız. Tuniklerin ve yeleklerin aksine belinize kadar bile inmeyen bir boyda öreceğiniz tığ işi bolero yapımı kaşla göz arasında bitecektir desek yeridir. Model seçiminize göre enine ya da boyuna örebileceğiniz boleroların şıklığınıza şıklık katacağından şüpheniz olmasın hanımlar.

Dantel Bolero Yapımı

blank

Tığ işi bolero örgüleri için her türlü kalınlıkta malzeme kullanabilirsiniz. İster bilindik tığ işi örneklerinden faydalanın ister yeni bir model uygulayın örgünüzün tadını çıkarmaya bakın. Çünkü genelde detaylı tığ işleriyle uğraşmaya alışık olduğunuzdan bolero örerken çok keyif alacaksınız. Yapılışı bu kadar basit ve kısa süren bu kıyafet tamamlayıcı; dostlarınız veya kız çocukları için oldukça şık bir hediye de olabilir.

Kendi ellerinizle, hayal gücünüzün ışığında öreceğiniz boleroları armağan ettiğinizde onların yüzünde oluşan gülümsemeyi ve mutluluğu görür gibi oluyoruz. El emeğinin ve bu ince düşüncenin paha biçilmez olduğu konusunda hemfikirsek, hemen örgü malzemelerinizi tedarik etmeye çalışın hanımlar. Kendiniz ya da yakınlarınız için öreceğiniz bolero modelleri sizi bekliyor.

blank

Güzellik bakım kategorimizde cilt bakımı ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Sayfa linklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız seviniriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ