Tetris lif modeli yapılışı

Tetris lif modeli yapılışı

Tetris lif modeli yapılışı kutu tekniği ile yapılan görselliği güzel yapım aşamasında oldukça zevkli olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapım aşaması detaylı video anlatımlı olması lif sevenlere oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Banyo lif modelleri oldukça sevilen el işleri arasına yer almaktadır. Model seçeneği çok olması her kesime hitap etmesi lif yapılışında oldukça etken olmaktadır. Sipariş alan hanımlarımızda ev bütçesine oldukça fayda sağlamamaktadır. El işleri ev hanımları gelir kaynağı olmaktadır. Farklı model seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

Tetris lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Uç uca dört fıstık yapalım beşinci fıstık açık fıstık olacak bir fıstık atlayıp ikinci fıstık içine açık fıstık yapalım ikisini birlikte kapatalım. Tepesine ve yanına açık fıstık yapalım birlikte kapatalım, tekrar aynı işlemi yapalım üç kutu oluşturmuş olduk üçe üc boyutunda kare ufak parça hazırlıyoruz.

Devamında ikinci renk ip ile devam ediyoruz. Aynı mantık ile kare oluşturalım toplamda beş kare olacak üç beyaz ip ile iki lila ip ile kareleri oluşturalım.

Yapmış olduğumuz uzun kare parçanın orta kısmından farklı renk ip ile devam ediyoruz. Kutu tekniği ile belirli noktada üç sıra örüyoruz. Diğer renk ip ile yine aynı işlemler uygulanarak modelin şeklini oluşturuyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü Merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tetris lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ