Dikdörtgen Şal Modelleri

Dikdörtgen Şal Modelleri

  Kullandığımız kombin parçaları kadar onlara eşlik eden tamamlayıcılar ve aksesuarlarda bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Spor kombinelerde hoşlanıyorsanız aksesuar seçiminize de o şekilde yapmalısınız. Kombine tamamlayıcı veya aksesuar olarak kullanılan şallar son sezon da oldukça fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır. Hazır olarak satılan şallar olsa da daha şık ve gösterişli durduğu için örgü şallar daha ağırlıklı olarak kombinelerde yer almaya başlamıştır.

Şal modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Üçgen şallar olduğu gibi kare formlu ve dikdörtgen şal modelleri de mevcuttur. Şal modellerinin günlük kullanıma uygun olan spor modelleri olduğu gibi özel davetlerde kullanabileceğiniz klasik modelleri de vardır. Spor şallar daha çok salaş ve renkli ipler ile örülür. Klasik şalla ise daha gösterişli ve daha bir özenle genellikle siyah ve beyaz, krem renkler ağırlıklı olarak kullanılarak örülmektedir.

   Dikdörtgen şal örnekler çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kalın iplikler ile örülen kışlık modelleri olduğu gibi ince iplikler ile örülen yazlık modelleri de vardır. Özellikle de çeyiz hazırlığında olan genç kızların çeyizlerinde bulunması gereken parçalardan biridir. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Dikdörtgen şalları örmek üçgen şalları örmeye göre daha basit ve keyiflidir.

Dikdörtgen şalların tek renk ile örülen modelleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanılarak örüldüğü modelleri de vardır. Sizin zevkiniz ve tarzınızın hangisine daha çok uyuyorsa o modele yönelip, örebilirsiniz.

Şal örmek gözüktüğü kadar da zor değildir. Örgüye yeni başlamış olan bayanlar için kolay modellerin yanı sıra örgüde becerikli olan bayanlar için daha zor modellerimizde mevcuttur. Sitemizdeki görselleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ