Dikişsiz kolay bebek yeleği yapımı

Dikişsiz kolay bebek yeleği yapımı yeni tasarım yelek modelleri arayan arkadaşlarımız için oldukça kolay olan detaylı yapılışı video anlatımda mevcuttur.

Dikişsiz kolay bebek yeleği yeni öğrenen hanımlarımız rahatlıkla yapabilecekleri modeldir. Tığ işi modelleri oldukça kolay uygulanan örgü teknikleri içinde yer almaktadır.

Örgü bebek yelekleri annelerin vazgeçilmezi olmaktadır. En çok kullanılan yelekler kıyafet listesinin başında yer almaktadır. Neredeyse dört mevsim kullanılmaktadır.

Bebek yelek modelleri sayfamızda fazlasıyla örneği bulunmaktadır. Bir çok çeşit ve teknik bebek yelek örneklerine yer vermekteyiz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni bebek yelek örgülerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçakalınız.

Dikişsiz kolay bebek yeleği yapımı

Dikişsiz kolay bebek yeleği için gerekli malzemeler

2 Yumak alize happy babay ip

3 Numaralı tığ

4 Adet düğme

Tekniği trabzan ve fıstık uygulaması yapılmıştır.

Yakadan başlanan ve dikişsiz yapılan modeldir.

Video anlatımda yelek ölçüleri verilmiştir.

Zincir sayımız 76 olarak başlayalım. Roba kısmı ikili trabzan uygulaması yapılmıştır. Kol ayrımı, arka ve ön kısmı ayarlayıp devam etmektedir. Devamında modele fıstık tekniği ile devam edilmiştir. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Yelek modelleri, bebek yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Dikişsiz kolay bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ