Dikişsiz Kolay Patik Yapımı

Dikişsiz kolay patik yapımı boncuk detaylı şık patik modeli kolay ve dikişsiz olması hanımlarımızın tercihi olabilecek modeller arasında yer alacaktır.

Kolay ve görselliği güzel olan patik örnekleri arayanlar için doğru adres canimanne. com sayfasıdır. Birbirinden güzel patik modellerini video anlatımları ile sayfamızda bulabilirsiniz.

Dikişsiz kolay patik yapımı çeyizlik patik modelleri arasında yer alabilecek bir patik modelidir.

Patik modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde patik modelimiz güzel tercih olabilir. Yeni patik örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız. Sizler için çok güzel patik modellerimiz bulunmaktadır.

En güzel patik modellerinde tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. Hoşçakalın..

Dikişsiz Kolay Patik Yapımı

Malzemeleri

3 Numaralı şiş tercihi

Patik ipi istenilen marka tercih edebilirsiniz.

Bir dizi cam boncuk kullanımı

İlk olarak ipe boncukları dizmekle başlayalım ve 100 ilmek atarak devam edelim. Haroşa tekniği uyguluyoruz. Toplamda 5 diş haraşo örelim. Sonrasında 27 ilmek örüp boncuk uygulamasına geçelim bir ters örüp boncuk araya alalım tekrar ters örelim. 2 İlmek düz örelim, bu şekilde uygulamaya devam edelim toplamda 12 boncuk yerleştirmiş olduk, son kalan 27 ilmeği haroşa olarak örelim sırayı tamamlamış olalım. Bu şekilde 5 sıra boncuk olana kadar devam edelim ve eksiltme işlemine geçiyoruz. Detaylı anlatım ve yapılışı için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Dikişsiz Kolay Patik Yapımı VİDEO ANLATIMI

Şerife gül’ün hobileri kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ