Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı V yakalı düğme detayı kullanımı olmayan tığ işi kolay yelek modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Roba kısmından başlayıp dikiş detayı olmayan trabzan modeli ile uygulanan basit ve görselliği güzel olan yelek modeli sizlerin bğenisine sunuyoruz.

Bebek yelekleri örgü modellerinde kış aylarında en çok kullanılan örgü modelleri arasındadır. Özellikle bebek kıyafetlerinde örgü yelek modelleri annelerin vazgeçemediği kıyafetler arasında yer almaktadır. Tığ işi modellerinin dışında şiş örgü ve tunus işi yelek modellerinin video anlatımlı sitemizde bulabilirsiniz.

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

İstediğiniz ip tercih edebilirsiniz.

3 Numara tığ kullanımı

Yakadan başlanan modeldir.

Yapılışı: Elli beş zincir çekerek başlayalım, ikili trabzan uyguluyoruz, dördüncü zincir içine trabzan yapalım, aynı yuvaya tekrar trabzan yapalım, bir ileriye tekrar trabzan yapalım bir zincir çekip aynı noktaya trabzan yapalım, yan yana on trabzan yapalım, bir zincir aynı yuvaya tekar batalım, arka kısım için yirmi trabzan yapalım, yine kol için on trabzan yapıyoruz ön kısım içinde üç trabzan yapıp fazla gelen zinciri kesebilirsiniz.

Devamında aynı şekilde trabzan ve artırma yaparak ön roba kısmını aynı mantık ile istediğimiz boyuta gelene örelim, roba kısmından sonra örnek kurulumu ve detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek yelekleri, tığ işi bebek yelek modelleri, örgü bebek yeleği hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ