Yeni menekşe lif modeli yapımı

Yeni menekşe lif modeli yapımı

Yeni menekşe lif modeli yapımı mor menekşe çiçeği sevenler için çiçek teması lif modeline taşınmıştır. Yıldız tekniği ile yapılan papatya taban üzerine çiçek detayının güzelliği ile birleşen lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Sipariş alan arkadaşlarımızın siparişlerine ekleyecekleri güzel lif modelleri arasına girecek lif örneği olduğunu düşünüyoruz. Lif modelleri video anlatımlı olması hanımlarımıza kolaylık sağlamaktadır. Video anlatımlı ve model seçeneği çok olması lif modellerine ilginin artmasında büyük etken olmaktadır. Çeyizlerde lif örnekleri çok sık uygulanan tığ işi modelidir. Çeyizlerin vazgeçilmezi olarak lif çalışmaları gelmektedir. Sitemizde sayısız lif örneğini bulabilirsiniz. En yeni lif modellerini sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Yeni menekşe lif modeli yapımı

İki renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Papatya taban üzerine yapılmıştır.

Yapılışı: Altı zincir ile halka oluşturalım halka içine altı fıstık yapalım, aralarda üç zincir çekelim, her yuva içine üçlü fıstık yapıyoruz aralarda zincir çekerek yıldız tekniği uyguluyoruz. İkinci sırada dilim kısmını oluşturuyoruz. Arttırma yaparak istediğiniz boyuta gelene kadar arttıralım, devamında papatya taban olduğu için üs kısma yuvarlak model kısmını uyguluyoruz. Taban kısmı yaptıktan sonra mor iple kenar oyası ve orta çiçek kısmı küçük süsleme çiçeklerini yaparak lif modelini bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Koaly gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler örgü lif modelleri youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni menekşe lif modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ