En Yeni Fiskos Masa Örtüsü Modelleri

Dantel fiskos masa örtüleri ayrı ayrı motifleri ve modelleriyle evlerimize şıklık ve zarafet katar.

Şüphesizdir ki el emeği, göz nuru olması sebebi ile manevi olarak da ruhumuzu okşar ve aynı zamanda dantelin dayanılmaz cazibesinin en çok yakıştığı ve birçoğumuzun en çok tercih ettiği dantel türlerinden biri olmuştur.

Fiskos masa örtüsü değince aklımıza ne geliyor?

Evet, bir çoğumuzun evinde baş köşede olan üzeri müthiş emek verilmiş motifleriyle, dantelden örtüsü olan, genelde dantel örtünün altına motifleri kendini göstersin diye serilen biraz koyu renkte, saten örtüsü olan bu sayede el emeğinin sergilendiği bir sohbet masası…

Masanın yanında sohbet ve estetik durması için koyulmuş sandalye ya da iki berjer…

Ve tatlı tatlı hafif bir ses tonuyla yapılan sohbetler geliyor aklıma…

Evet, dantel masa örtüsü modelleri açısından o kadar çok çeşitlilik gösterir ki; insan hangisini yapacağını ya da hangisini alacağını şaşırıyor. Hazır örtüler de var elbette fakat bu örtüler maneviyatı olmayan yapay örtüler. Biz kadınlar yaradılışımız gereği, doğuştan üretken ve becerikli doğmuşuz. Zaten artık öyle bir dönemde yaşıyoruz ki; dantel nasıl yapılır, ya da nerden alınır, birçok bilgiye gerek örgü ipi satan dükkânlardan, gerek internetten birçok bilgiye ulaşabilip nasıl örebileceğimizi öğrenebiliyoruz. Ben yapamam demeyin. İstedikten sonra biz kadınların yapamayacağı bir şey olamaz. Siz yeter ki; canı gönülden isteyin.  Dantel fiskos masa örtüleri olarak; Revize Dantel Fiskos Masa Örtüsü, Dantel Anglez Fiskos Masa Örtüsü, İnce Dantel Fiskos Masa Örtüsü, Dantel Tırnak Fildişi Fiskos Masa Örtüsü, İğne oyası Fiskos Masa Örtüsü, Çarkıfelek Dantel Fiskos Masa örtüsü gibi birçok dantel fiskos masa örtüsü modelleri var.

Dantel fiskos örnekleri tarihten bu günümüze nasıl çeşitleri artarak maneviyatını kaybetmeden günümüze ulaştıysa, bundan sonra da devam etmesi için hem evimizin bir köşesinde olmalı, hem de genç kızlarımızın çeyiz sandıklarında muhakkak yer almalıdır. Hadi! Size en çok hitap eden tığ işi fiskos modellerinden birini seçin ve tarzınızı ortaya koyun. Kolay gelsin…

Dantel ve tığ işi modelleri bölümümüze tıklayarak yüzlerce örneğe ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızda sayfalarımızı paylaştığınız takdirde daha çok kişiye ulaşabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ