Dilimli uzun lif yapımı

Dilimli uzun lif yapımı

Merhaba bugün sizlere iddialı ve güzel bir  model ile sizin  karşınızdayız .Anlatımı pembe örgülere ait olan geçekten detaylı bir model olan dilimli uzun modeli yapımı,hanımlarımızın daha öncesinde çok beğendiği güzel örnek olan dilimleri uzun çeyizimizde ve banyomuz da uzun lif modeli olacaktır..

Çalışkan ve üreten bayanlarımız bu modeli tercih edeceğini düşünüyorum.Hanımlar her zaman güzelden anlar ve yapmadan vazgeçemezler video muzu izlediğinizde anlatım çok detaylı lif yapmayı denemediyseniz size gelsin hemen lif iplerimi tedarik edelim elinizde gören eş,dost,arkadaş,bizlere de yapar mısın teklifi gelebilir.

Uzun zaman önceleri köy yerlerinde komşuluk ilişkisi şehirlere göre biraz fazlaydı .Akşam yemeği yenildiği zaman bu akşam hangi komşu teyzemize gitsek elimizde mutlaka el işimiz olacak örnek çok güzelse gizli yapılırdı .Sadece bizin kızın çehizin de görülsün sonra örnek veririz.

Tamda benim anlattığım dilimli uzun lif modeli sizinde ilk yapmak isteyip sevdiklerinize armağan edebileceğiniz sanat olacak el işleri gerçekten sanat emek uğraş tığın ucu ne kadar ufak ipi işliyorsunuz.Ev  hanımlar elinize emeğinize sağlık biz hanımlar her zaman üreten çalışan güçlü kadınlarız.

Çalışan bayanlarımız onlarda çalışıp bu etkinliklere zaman ayıra biliyor. Aslında eli hiç boş kalsın istemeyen bayanlarımız bu lif bitti yeni model bulsam yapsam detayı farklı olsun anlatım iyi olsun hepsi bu video da alın iplerinizi ekran başına davet ediyorum sizleri,deneyecek olan hanımlar kolay gelsin .Denemek isteyen hanımlar bu video kaçmaz izleyin farkı burada göreceksiniz.

Pembe örgülere çok teşekkür ediyoruz bizlerle paylaştığı için kolay gelsin.

Dilimli uzun lif modeli modeli yapımı VİDEOLU ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ