Doğal Yollarla Kaş Gürleştirme

Doğal Yollarla Kaş Gürleştirme   

Pek çok kadın seyrek, şekil almayan kaşlarından rahatsız olmaktadır. Seyrek olan kaşlarınızı hiçbir kimyasala maruz kalmadan doğal yollarla gürleştirebilirsiniz. Doğal kaş gürleştirme yöntemleri arasından birkaçı ise aşağıdaki gibidir. Bunları uygulayarak kalın, gür kaşlara sahip olabilirsiniz.

Doğal Yollarla Kaş Gürleştirme   

  • Vazelin ile kaş gürleştirme: 1 tatlı kaşığı badem yağı, 1 tatlı kaşığı lanoline, 1 tatlı kaşığı vazelin, 3 adet fındık içi, 3 adet ceviz içini ocakta ısıtınız ve ardından süzünüz. Cam şişeye koyduktan sonra dolapta bekletiniz ve her gece yatmadan önce kaşlarınıza sürünüz.
  • Hint yağı ile kaş gürleştirme: 1 çay kaşığı badem yağı, 1 çay kaşığı hint yağını bir kabın içinde karıştırınız. Ardından temiz, kuru olan kaşlarınıza bu karışımı uygulayıp 45 dakika kadar bekletiniz. Ardından ılık su ile durulayınız. Bu işlemi her gece uyguladıktan kısa bir süre sonra farkı görmeye başlayacaksınız.

Doğal Yollarla Kaş Gürleştirme   

  • Sarımsak ile saç gürleştirme: Bir fincan badem yağının içine soyulmuş 7-8 tane sarımsak ekleyiniz. 1 gün boyunca karışımı bekletiniz ve ardından bir kap içine süzünüz. Her akşam yatmadan önce kaşlarınıza uygulayınız.
  • Maya ve süt ile kaş gürleştirme: 1 tatlı kaşığı süt ile 1 çay kaşığı mayayı karıştırınız. Elde ettiğiniz karışımı kaşlarınıza uygulayınız. Ilık nemli bez veya pamukla nazikçe kaşlarınızdan çıkarınız. Her akşam yatmadan önce uygulayınız.

Doğal Yollarla Kaş Gürleştirme   

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ