Döngel bulmaca lif modeli yapımı

Döngel bulmaca lif modeli yapımı

Döngel bulmaca lif modeli yapımı oldukça gösterişli bir lif modelidir. Çeyizlik lif modelleri arasında yer alacak şık lif örneği sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Döngel bulmaca lif modeli yeni tasarım lif modelleri arayanlar için çok güzel lif modelimizi severek yapacağınızı umuyorum.

Kızlarımızın çeyizleri için lif örnekleri oldukça fazla yapılmaktadır. Döngel bulmaca lif modeli annelerimizin favorisi olacaktır. Modelimizde istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz bir çok rengi gösterebilecek bir örnektir. Kalan lif iplerini kullanarak değerlendire bilirsiniz.

En güzel ve yeni tasarım lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Hoşçakalın..

Döngel bulmaca lif modeli yapımı

Merhaba yeniden lif ile geldik yine çok basit bir model 1, 1,5 saatte biten çeyizlik, hediyelik ve siparişler için dolan gel adını verdiğimiz bir modelimizi sizlere hazırladık.

Lif modeli için dört renk lif ipi kullandım beyaz, sarı, mavi, pembe,

İlk olarak bir altı fıstıkla başlayıp altı dilim halinde dört sıra artırarak iki tane taban ördüm. Tabanın birine mavi ile bir sıra daha ördüm, sarı ve pembe renk ile yarım sıra ördüm. Yarım son sıra olan pembe rengi diğer beyaz tabana geçiş yaparak yine bir sıra daha ördüm. Sarı ve maviyi de yarım sıra ördüm yarım ay şekli gibi görünüş oldu. Kenar oyası yapıp seveceğimiz güzel bir model lif yaptım. Sizlerde yapmak için beklemeyin hepinize şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi, daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Döngel bulmaca lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum. Tasarım
@filizinElifi Instagram sayfasına aittir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ