Dönme dolap yuvarlak lif modeli yapımı

Dönme dolap yuvarlak lif modeli yapımı harika renklerin bir arada buluştuğu şık lif modeli yapılışı sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Renk renk yapabileceğiniz kalan iplerini değerlendire bileceğiniz harika bir lif modeli sizlerle buluşuyor. Çeyizlik olarak yapabileceğiniz yuvarlak lif modeli sevenler için kaçırılmayacak bir lif örneğidir.

Lif modelleri tercihleri kişiye göre değişim farklılık göstere bilir. Farklı bir çok lif modeli sayfamızda bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz lif örneklerine ulaşabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Banyo lif modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde sönme dolap lif modelimiz siparişleriniz olabilecek model olarak yapabilirsiniz. Bol siparişler getirmesi dileğiyle,

Yeni öğrenmek isteyen hanımlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Detaylı anlatım ile kolaylıkla yapabileceğiniz bir lif modelidir. En güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşcakalın.

Dönme dolap yuvarlak lif modeli yapımı

Kullanılan ip tercihi elimizde kalan lif ipleri kullanılmıştır.

Tığım 8 numara tığ kullanılmıştır.

Yıldız tekniği ile örülmüştür.

Motif olarak zincirle halka örüp içine 6 fıstıklı başlayıp üzerine 6 dilim oluşturarak 3 sıra örüp 1 dilimini tekrar eksiltme yaparak bitirdim. Aynı motiften 6 tane yaptım birbirine tek fıstıklı ekleyerek kenar oyasını da yapıp bitirdim motif ortalarına puf çiçek örüp tutturdum. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum..

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası içi linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Dönme dolap yuvarlak lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirisiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ