Düğme ile Yapılan Aksesuar ve Süslemeler

Düğme ile Yapılan Aksesuar ve Süslemeler

Düğme ile Yapılan Aksesuar ve Süslemeler

Düğmeyi kullanarak birbirinden harika etkinler yapabilir, el emeği parçalar, tasarımlar elde edebilirsiniz. Renk renk ve büyüklü küçüklü düğmeleri ister takı yapımında, ister eviniz için şık bir obje, aksesuar veya dekoratif eşya yapımında kullanabilirsiniz. Evinizde nerden geldiği veya kaldığı belli olmayan düğmeleri değerlendirmek veya şık ve farklı bir tasarım elde etmek için düğmeler oldukça iyi bir materyaldir. Düğme ile yapılan tasarımlar ve aksesuarlara örnek arayanlar aşağıdaki parçaları ve etkinlikleri deneyebilirler;

  • Büyük küçük renk renk ve farklı modellerdeki düğmeleri kullanarak kendiniz için veya hediye olarak bileklik, kolye, küpe yapabilirsiniz.
  • Küçük veya büyük, renkli düğmeleri kullanarak el emeği bir resim çerçevesi yapabilir, etrafını düğmeler ile süsleyebilirsiniz.
  • Odanız için düğme ile yapılmış el emeği aksesuar veya dekoratif eşya yapabilirsiniz. Bununun için kalın bir kartonun üstüne kalemle baş harfinizi büyük bir şekilde yazabilir ardından renkli, büyüklü küçüklü farklı modellerdeki düğmeler ile baş harfinizin hizasından süsleyerek odanızın bir köşesine asabilirsiniz.
  • Renkli düğmeleri kullanarak şık kapı süsleri elde edebilirsiniz.
  • El emeği kırlent veya dekoratif yastıklarınızı süslemek içinde yine düğmeleri kullanabilirsiniz.
  • Havlu kenarlarının veya mutfak peçetesi gibi el emeği ürünlerin kenarını renkli düğmeler ile süsleyerek daha şık ve farklı bir hava katabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ