Duvara Monteli Mutfak Masası Fikirleri

İyi akşamlar hanımlar!

canımanne5

Bu yazımda sizlere ev dekorasyonu ile ilgili bazı ipuçları vermek istiyorum. Biz kadınlar neredeyse bütün günlerimizi mutfakta geçiririz. Haliyle bizim için evin en önemli kısımlarından biri de mutfağımız oluyor. Bu konuda imkânı olan bütün kadınlar mutfaklarını kendi zevkine göre dekore ederler. Kirada oturan veya durumu el vermeyenlerde ufak dokunuşlar ile mutfaklarını havasını değiştirirler. Yani hepimizin içinde küçük bir dekoratör yatıyor.

REKLAM ALANI

canımanne1

Mutfağı geniş olan bir kadından mutlusu olamaz. Ama küçük bir mutfağınız varsa onu daha da büyütmek için elinizden geleni yapmalısınız. Küçük mutfağı büyük gösterme durumu aslında sandığınız kadar zor değildir. Sadece eşyalarınızı alırken ebatlarının küçük olmasına dikkat etmelisiniz ve temel ihtiyaçlarınızdan fazlasını almamalısınız. Örneğin; mutfağınıza sebzelik almak yerine dolap içi düzenleyicilerden alırsanız tencerelerinizden kalan alana sebzelerinizi koymuş olursunuz. Böylelikle ortalıkta fazladan bir eşya olmayacaktır.

canımanne6

Eğer sizlerin de küçük bir mutfağı varsa ve salonda yemek yerine mutfağınızda yemeyi istiyorsanız tek bir çözüm yolunuz vardır. O da duvara monteli mutfak masası. Bu masalar bizim gibi küçük mutfağı olanlar için gerçekten hayat kurtarıyor. Kullanım anında açıp işimiz bittikten sonra kapattığımız için gün boyu gereksiz yer kaplayan bir eşya olmaktan çıkıyor.

canımanne3

Eğer aileniz kalabalık ise uzun ve dikdörtgen bir masa tercih etmenizi öneririm.  Açıldığı zaman alan kaplamaktan ziyada ailenin hepsinin rahatlıkla yan yana yemek yemesini ancak bu şekilde sağlayabilirsiniz. Eğer çok geniş bir aileniz yoksa küçük ve kare bir masa sizler için yeterli olacaktır. Hem alandan tasarruf edip hem de bir arada yemek yiyor olabileceksiniz.

canımanne4

Umarım mutfak dekorasyonuna dair verdiğim öneriler sizlerin hoşuna gitmiştir. Hepinize yuvanızda mutlu günler diliyorum.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ