Düzenli Bir Ev İçin Dekorasyon Önerileri

Düzenli Bir Ev İçin Dekorasyon Önerileri

Düzenli Bir Ev İçin Dekorasyon Önerileri

Eviniz ne kadar temiz olursa olsun, dağınık bir görüntü evinizin temiz görünmesine mani olmaktadır. Bunu engellemek ve derli toplu bir eve sahip olmak için birkaç dekorasyon önerisine dikkat etmeniz ve uygulamanız yeterli olacaktır.

Sizler için hazırladığımız düzenli bir ev için dekorasyon önerileri hakkında fikir edinebilir ve uygulayarak düzenli bir eve sahip olabilirsiniz.

duzenli-bir-ev-icin-dekorasyon-onerileri

  • Her evin ihtiyaçlarından biri olan ütü masasını nereye koyacağınız konusunda sıkıntı yaşıyorsanız duvara monte edeceğiniz çengelli askı ile duvara monte edebilirsiniz.
  • Dolabınızın içine monte edeceğiniz mini sepetler ile daha derli toplu bir gardıroba sahip olabilirsiniz. Mini sepetlerin içine eldiven, çorap, mendil gibi küçük eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.
  • Ortadan duran, komodininizin üstünü bir hayli karışık ve kalabalık gösteren makyaj ve bakım ürünleriniz için makyaj düzenleyiciler satın alabilirsiniz. Mini kutular, çok bölmeli düzenleyicilerden yardım alabilirsiniz.

duzenli-bir-ev-icin-dekorasyon-onerileri

  • Beğenerek aldığınız tencerelerinizi dolaba sığdırmakta zorlanıyorsanız bunun için dolap için düzenleyici raflar, tencere rafları alabilirsiniz.
  • Küçük bir banyoya sahipseniz banyo için gerekli olan bakım ürünlerini, havluları, temizlik malzemelerini, tuvalet peçetelerini yerleştireceğiniz kullanışlı çok katlı bir raf monte edebilirsiniz. Banyo için seçtiğiniz rafların metal olması küflenme riskini artıracağından plastik veya ahşap olanları tercih ediniz.
  • Aradığınız çatalı, bıçağı, kepçeyi, çırpıcıyı daha kısa sürede bulmak ve daha düzenli olmalarını sağlamak için çekmece düzenleyici aparatlardan alabilirsiniz.

duzenli-bir-ev-icin-dekorasyon-onerileri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ