En Yeni Şal Modelleri

En Yeni Şal Modelleri

Yazın veda edip kışın merhaba demeye başladığı, havaların soğumaya yüz tuttuğu şu günlerde kenarda köşede kalmış yünleri ortaya çıkartma ya da yeni yünler alarak kışlık şallar örme zamanı da yaklaşıyor demektir. Kışlık şal modelleri rengarenk ve model model ortalıklarda görünmeye başlayacak artık. Bu yüzden de elinden örgü gelen hanımların işbaşına geçme zamanı geldi.

en-yeni-sal-modelleri-8  en-yeni-sal-modelleri-10

Örgü şal örnekleri elden ele dolaşmaya başlarken, şıklığımızın tamamlayıcısı şallar da kıyafetlerimize uygun şekilde örülecek demektir. Her kıyafete uyumlu ayrı bir şal örmek pek mümkün olmasa da giyimine özen gösteren her hanımın gardrobunda yine de onlarca şal bulmak mümkün.

en-yeni-sal-modelleri-9en-yeni-sal-modelleri-1

Yeni şal modelleri ile bir yandan kendimize öreceğimiz gibi bir yandan  da çocuklarımıza, sevdiklerimize de örerek hediye edebiliriz. Şal örerken renk seçimi çok önemlidir. Renk seçimi kadar tabii ki model ve ip seçimi de önemlidir. O şalı takacak kişinin sevkine uygun olmalıdır. Kendimize şal örnekleri çıkartmak ve örek kolaydır. Ancak birine hediye olsun diye örüyorsak dikkat edeceğimiz bazı noktalar vardır.

en-yeni-sal-modelleri-3en-yeni-sal-modelleri-2

Öncelikle öreceğimiz şalı kullanacak kişinin hangi renklerden hoşlandığını ve hoşlanmadığını bilerek ipimizi ona göre seçmeliyiz. Eğer hediye edeceğimiz kişinin bu hediyeden haberi varsa kendisine sormak en akıllıcasıdır. Başka birine emek vererek ördüğümüz bir şal modelinin kullanılmayarak kenarda köşede durması tercih edeceğiz bir şey değildir elbette.

en-yeni-sal-modelleri-4en-yeni-sal-modelleri-6

Kolay şal modelleri tercih etmemiz işimizi de kolaylaştırır. Bir an önce bitirip bir diğerine geçerek ortaya daha çok iş çıkarmış oluruz. Şal örnekleri bulmakta zorlanan hanımlara tavsiyemiz sitemizi detaylıca incelemeleridir. www.canimanne.com sitesindeki her kategori mutlaka ilginizi çekecektir. Sizin için özenle hazırlamış olduğumuz sayfalarımız arasında beğendikleriniz olursa bu sayfaları sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanızdan da memnun oluruz. Böylece daha fazla kişinin bu içeriklerden faydalanmasını da sağlarsınız. Pek çok şal modeline de örgü modelleri bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

en-yeni-sal-modelleri-7

en-yeni-sal-modelleri-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ