Vitrin İçi Takımları

Tüm evlerde salonlar, evlerin en özel bölümleridir. Misafirler orada ağırlanır, özel yemek davetlerine yine salonlar ev sahipliği yapar. Evlerimizdeki en güzel eşyalar yine genellikle salonlarda bulunur. Hal böyle olunca salonları dekore ederken, süslerken hanımlar çok daha fazla ihtimam ve özen gösterir. Eskilerin misafir odaları şimdilerin salonları evdeki tüm maddi manevi varlığı gözler önüne sermek için döşenir adeta. Koltuk takımlarının yanı sıra salonların en vazgeçilmez mobilyalarından biri de; tabak takımlarına, çeşitli biblolara ve süsleme objelerine ev sahipliği yapan vitrinlerdir.

vitrin-ici-takimlari-1

Vitrinlerin değişmez müdavimlerinden biri de vitrin içi takım modelleri oluyor kaçınılmaz olarak. Bazı hanımlar vitrin içi takımlarını mağazadan alıyor, bazıları ise onları el emeği, göz nurlarıyla bizzat kendileri hazırlıyor. Hatta birçok evde değiştirmelik kullanılmak üzere birden fazla vitrin içi dantel takım örnekleri rastlanası bir durum. Vitrinlerde sergilenen objelere, kristal bardak takımlarına en iyi ev sahipliğini vitrin içi takımların yaptığı herkesin bildiği ve kabul ettiği bir şeydir.

vitrin-ici-takimlari-2

Vitrininizdeki görünen bölümler için bazen biblolarınıza, bazen süsleme eşyalarına en güzel eşlik eden vitrin içi takım yapımı birkaç ana başlık altında toparlanabilir. Bir bütün halinde örebileceğiniz vitrin içi takım modelleri olduğu gibi, birkaç motifin birleşmesiyle ortaya çıkan vitrin takımları vardır. Hangi model daha çok ilginizi çekiyorsa veya zevkinize hitap ediyorsa onu seçmekte özgürsünüz.

vitrin-ici-takimlari-5

Tabi model seçerken dantel bilgi ve becerinizi de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz çünkü dantel işleri oldukça zahmetli ve zaman alan örgüler. Uzun yıllardır dantel ören hanımlar için zor bir model diyebilecekleri örnekler biliyoruz ki belki de artık kalmamıştır. Ancak dantele yeni başlayan ya da yeterince ustalaşmamış hanımlar için de birçok kolay ve örmesi zevkli vitrin içi takım örnekleri olduğunu söyleyebiliriz. İş tamamen sizde bitiyor sevgili hanımlar. Hangi modeli seçerseniz seçin en iyisini ve en şıkını öreceğinizden hiç şüphemiz yok.

vitrin-ici-takimlari-4

www.canimanne.com sitesindeki diğer tüm dantel modelleri için dantel kategorimize, iğne oyası modelleri için ise iğne oyası kategorimize göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri ve sayfaları sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz.

vitrin-ici-takimlari-3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ