Canım Anne

Efsane yeni lif modeli yapılışı

Efsane yeni lif modeli yapılışı

Efsane yeni lif modeli yapılışı farklı şekiller çizgileri oluşturan lif örneğini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi örgü modelleri denilince en sık ve çok modeli bulunan lif örnekleri gelmektedir. Diğer etkende modellerin video anlatımlı olması her kesime ulaşması ilgiyi arttırınca yeni tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Takım lifler, damat modelleri, kese, yuvarlak, kare, uzun farklı farklı seçenekleri hanımlarımız youtube kanallarında takipçilerine ulaştırmaktadır. Bizde sitemizde en yeniler, tasarımlar güzel farklı modelleri sizler için yayımlamaya devam etmekteyiz. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Efsane yeni lif modeli yapılışı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapalım uç uca üç fıstık yapalım, dördüncü fıstığı açık fıstık yapalım dibine fıstık ve karşıya açık fıstık yapıp üçünü birlikte kapatalım, tepesine, dibine, karşısına açık fıstık yapıp üçünü birlikte kapatalım, bir zincir çekip tepesine ve dibine açık fıstık yapalım kapatalım arttırma yapmış olduk, bir zincir ter çevirip tepesine kapalı fıstık yapalım, tepesine, dibine, karşıya fıstık üçünü birlikte kapatalım, aynı teknik ile devam edelim altıgen parça elde ediyoruz.

Devamında farklı renk ip ile etrafına üçerli fıstık kapatarak şekiller oluşturularak model devam etmektedir. Video anlatımı izleyerek yapabileceğiniz modeldir. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Efsane yeni lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ