El Emeği Çanta Modelleri

El Emeği Çanta Modelleri

Çantalar kombineleri tamamlayan en önemli parçalardan biridir. Sade ve düz bir elbise doğru ve şık bir çanta seçimi sayesinde şıklık ve farklılık kazanabilirken aynı zamanda şık bir elbise yanlış çanta seçimi yüzünden berbat bir hal alabilir. Kombinelere eşlik eden çantaların hazır olarak alınanları olduğu gibi el emeği, el örgüsü olan modelleri de bulunmaktadır. Tek ve farklı olmayı seven bayanların son zamanlardaki tercihleri arasında örgü çantalar ilk sıralarda yer almaktadır. Çünkü örgü parçalar tektir ve size özeldir. Bu yüzden de hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir.

El örgüsü çanta modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Şişle örülen el örgüsü çantalar olduğu gibi aynı zamanda tığ ile yapılan modeller de bulunmaktadır. El örgüsü sırt çantası modellerinin yanı sıra el çantası, portföy çanta modelleri de bulunmaktadır. Sizin stiliniz ve tarzınız hangisine daha yakınsa onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

 El örgüsü çanta örnekleri arasında tek renk iplik kullanılarak yapılan modeller yer aldığı gibi aynı zamanda iki veya daha fazla rengin kullanıldığı çanta modelleri de yer almaktadır. 2017 2018 sezonunda çantalarda kullanılan trend renkler ise siyah, beyaz, krem, toprak renkleri, hardal sarısı, kahve tonları gibi renklerdir. Bu renkleri kullanarak ister günlük kullanmak için isterseniz de özel davetlerde kombinelerinize eşlik etmesi için şık çantalar örebilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ