El Örgüsü Banyo Aksesuarları

Örgü bizim evlerimizin her köşesine izler bırakmayı çok iyi bilmiştir. Evimizin her odası için birbirinden harika modeller mevcuttur. Her odayı güzelleştirecek çok şık fikirler vardır. Geçmişten gelen örgü parça modelleri olduğu gibi yeni trend, modern dokulu parçalar da mevcuttur. Her yeni gün bu modellere yenileri eklenmektedir.

Banyolarımız için de çok şık aksesuar fikirleri mevcuttur. Banyonuzun rengine uyumlu olacak ipleri seçerek sizde çok şık banyo paspasları örebilirsiniz. İster tek renk yapabileceğiniz gibi isterseniz birden fazla rengi bir arada kullanarak da çok şık parçalar elde edebilirsiniz. Banyonuzla uyumlu olarak kare, yuvarlak, oval modellerden birini seçebilirsiniz. Ördüğünüz ipin kalın dokulu olmasına dikkat ederseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Banyo paspasları için en uygun iplik penye ipliklerdir. Hem banyonuzu renklendirmiş hem de farklılık katmış olursunuz. Yine penye ipliklerden yapılmış banyo sepetleri örebilirsiniz. İstediğiniz rengi seçerek banyo sepetinizi yapabilirsiniz. İçine havlularınızı, sabunlarınızı, aksesuarlarınızı koyabilir, toparlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Klozetleriniz için şık ve rengarenk klozet takımları örebilirsiniz. İsterseniz tek renk iple yapabileceğiniz gibi isterseniz birden fazla rengi bir arada kullanabilirsiniz. Banyonuzdaki banyo takımlarınız için, banyonuzla uyumlu olacak renkleri seçerek kılıflar örebilirsiniz. Hem daha şık görünmesini sağlayacak hem de renk katmış olacaksınız. Çamaşır makine örtülerinizi de yine örgüden yapabilirsiniz. Birbirinden harika modeller için sitemizi kontrol edebilirsiniz. Havlu kağıtlarınızı koymak için birbirinden şirin kaplar elde edebilirsiniz.

Sizde el örgüsü banyo aksesuarı fikirleri için sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek ve takip ederek sizde çok şık parçalar elde edebilirsiniz. Banyolarınızı renklendirmek ve farklılık katmak için birbirinden harika modellere sitemizden ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ