El Örgüsü Bayan Patikleri

Patikler çeyiz sandıklarımızın olmazsa olmaz parçalarından biridir. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış ve halen daha önem ve değerini korumaktadır. Eski modeller halen daha kullanılmaya devam etse yeni trend modeller de ortaya çıkmıştır. Eskiyle yeninin buluşmasıyla beraber özgün modeller ortaya çıkmıştır.

  El örgüsü patikler çok fazla rağbet görmektedir. El örgüsü patiklerin beş şiş ile örülen modelleri olduğu gibi iki şiş ile ve tığ ile örülen modelleri de mevcuttur. Beş şişle örülen modeller genellikle eski modellerdir. Anneanne, babaannelerimizden yadigar kalan çeyizlerimizdeki en değerli parçalardan biridir. Günümüzdeki yeni modeller daha çok iki şişle veya tığ ile örülmektedir. Tığ ile örülen modeller daha şık ve zarif durduğu için son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlamıştır. Babet tarzında örülen patikler fazlasıyla ilgi kaynağı olmayı başarmıştır. Tığ işi örgüyü bilen bayanların rahatlıkla örebileceği kolaylıktadır.

Aynı zamanda el örgüsü patiklerin boncuklu, pullu, incili olan modelleri de mevcuttur. Farklı materyaller eklenerek şıklığına şıklık katılmıştır. Sizde dilerseniz bu modellerden yapabilirsiniz.

El örgüsü patiklerin çorap tarzında uzun olarak örülenleri de mevcuttur. Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi el örgüsü patikler sizinde içinizi ısıtsın istiyorsanız hemen en beğendiğiniz modeli uygulamaya başlayabilirsiniz.

El örgüsü patiklerinizi tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Beğendiğiniz modeller ekler yaparak veya çıkartarak da kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Sizde değişik el örgüsü patik modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli, anlatımlı görselleri inceleyerek ve takip ederek rahatlıkla örmeniz mümkündür. İyi ve güzel sonuçlar elde etmek istiyorsanız seçtiğiniz ipin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli iplerle örülen modeller daha şık durduğu gibi aynı zamanda sizi daha sıcak tutacaktır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ