El Örgüsü Bebek Battaniyesi Örnekleri

El Örgüsü Bebek Battaniyesi Örnekleri

El Örgüsü Bebek Battaniyesi Örnekleri

Bebeğiniz için hazır ürünlerin yanın sıra el örgüsü, el emeği ürünlerde tercih edebilirsiniz. Hiç şüphesiz ki el emeği ürünlerin verdiği sıcaklığı hazır ürünlerde bulamazsınız. Bebekler için yapılan birbirinden şık be farklı parçalar ile sizlerde harikalar yaratabilirsiniz. El örgüsü bebek battaniyeleri, hırkaları, yelekleri, patikleri, kazakları, eldiven ve bere takımları gibi birçok model ve örnek bulunmaktadır. Bu model ve örneklerin eskiden günümüze kadar gelmiş olanları olduğu gibi aynı zamanda her geçtiğimiz sene değişen modaya ve iplik türlerine göre yeni modeller ve örnekler ortaya çıkmaktadır. Sizlerde eski ve yeniyi birleştirerek özgün parçalar elde edebilirsiniz.

  El örgüsü bebek battaniyesi modelleri oldukça çeşitlidir. Şiş ile yapılan modellerin yanı sıra tığ işi örgü ile yapılan bebek battaniyeleri de bulunmaktadır. Siz hangi örgü alanında daha başarılı ve bilgiliyseniz onu tercih ederek örebilirsiniz.

  El örgüsü bebek battaniyesi örnekleri arasında tek renk ipliklerin kullanıldığı sade modeller olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin kullanıldığı daha ağır ve desenli modeller de bulunmaktadır. Erkek bebek battaniyelerinde daha çok mavi, turkuaz, beyaz, krem, lacivert gibi tonlar daha ağırlıklı olarak tercih edilirken, kız bebekler için yapılan battaniyelerde ise daha çok kırmızı, beyaz, krem, pembe, mor, yeşil, sarı gibi tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Birçok model ve örnek için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ