Canım Anne

El Örgüsü Bebek Patik Modelleri

  Bebekler için alınabilecek birçok hazır ürün bulunmasına karşın anneler bebekleri için en özel, en güzel örgü ürünleri de oldukça fazlasıyla tercih etmektedir. Bebekler için yapılan örgü parça çeşitliliği oldukça fazladır. Örgüden bebek patikleri, yelekleri, hırkaları, kazakları, battaniyeleri ve daha nice parça ve ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

  El örgüsü bebek patik modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk olarak örülen patik modelleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde bulunur. Bunların yanı sıra ise ebruli iplik, simli iplik, sakallı iplik gibi farklı ip çeşitlerini de kullanarak şık parçalar elde edebilirsiniz. Erkek bebek patikleri örülürken daha çok beyaz, krem, kahve tonları, siyah, lacivert, mavi ve turkuaz renkleri daha ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Kız bebek patiklerinde ise daha canlı renkler olan kırmızı, mor, pembe, pudra gibi tonlar daha ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

El örgüsü bebek patik örnekleri oldukça çeşitlidir. Şiş örgüsü ile yapılan modellerinin yanı sıra aynı zamanda tığ işi örgü ile de yapılan bebek patikleri son zamanlarda oldukça ilgi görmeyi başarmıştır. Erkek bebek patikleri daha çok düz ve sade modellerden oluşurken, kız bebek patikleri ise renkli ipliklerin kullanıldığı şık ve zarif, ağır modellerden oluşmaktadır. Bebek patiklerini süslemek için püskül veya ponpon yaparak ekleyebilirsiniz. Böylelikle hem daha şık hem de daha gösterişli olacaktır.

El örgüsü bebek patikleri arayanlar için sitemizde birçok örnek ve model bulunmaktadır. En yeni, modern örnekleri incelemek ve fikir edinmek için sitemizde bulunan görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın