El Örgüsü Bilgisayar Kılıfları

El Örgüsü Bilgisayar Kılıfları

Dantel geçmişten günümüze kadar varlığını devam ettirmiş el emeği, göz nuru parçalarımızdan oluşan bir gelenektir. Günümüzde halen daha önemini ve değerini kaybetmeden devam ettirmektedir. Gün geçtikçe dantel ve dantel ürünlere olan düşkünlük de giderek artmaktadır. Dantel çeyizlerimizi süslediği gibi artık giyim sektöründe de kendini sıklıkla gösterir olmuştur. Ayrıca ev dekorunda da dantel parçalara yer verilmeye başlamıştır. Dantel süslü kavanozlar, çerçeveler, telefon kılıfları, bilgisayar kılıfları, abajurlar daha niceleri vardır. Dantelin kullanım alanı gün geçtikçe artmaktadır. Dantel her dokunduğu alana ve parçaya şıklık zarafet katmaktadır.

Teknoloji her geçtiğimiz gün hızla büyümektedir. Sürekli yeni ürünler ortaya çıkmaktadır. Yeni tabletler, telefonlar, bilgisayarlar üretilmektedir. Bizim hamarat kadınlarımızda elbette boş durmayıp dantelden oluşan tablet, telefon, bilgisayar kılıfları oluşturmuşlardır. Birbirinden şık ve gösterişli bilgisayar kılıfları mevcuttur. İsterseniz tek renk yapabileceğiniz gibi dilerseniz birden fazla rengi bir arada kullanarak renkli modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Tek bir renkle örüp birden fazla renkle çiçek, yaprak motifleri ekleyerek renklendirebilirsiniz. Modelinizin üstünde ördükten sonra inci, boncuk, pulla da süsleyebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize ve zevkinize kalmıştır.

  Dantel bilgisayar kılıfları çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Sitemizdeki görsellerden de yararlanabileceğiniz gibi kendiniz de yeni tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Örgüyü seven bayanlar için zor modellerimiz olduğu gibi örgüye yeni başlayan bayanlar için basit, kolay modellerimiz de mevcuttur.

Sizde dantel bilgisayar kılıfı modelleri arıyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. İstediğiniz modeli seçerek uygulamaya koyulabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basittir. El becerisi olan bayanların rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Resimli anlatımlı görsellerimizi takip ederek rahatlıkla sizde bilgisayar kılıfınızı kendiniz örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ