Jüt İplikle Dekorasyon Fikirleri

   El emeği ürünlere olan düşkünlük gün geçtikçe artmaktadır. El emeği çeyizlik parçalar, aksesuarlar, giyim ürünlerinin yanı sıra dekorasyonda da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. El emeği ürünlerin dekorasyondaki yeri gün geçtikçe artmaktadır. El emeği, el işi ürünler hem tektir hem de size özeldir. Bu yüzden bayanlar evlerinde kendilerine has, özel parçalar görmeyi severler. Çeşitli türlerde birbirinden farklı dekorasyon fikirleri mevcuttur. Örgüden, el işinden yapılmış birbirinden şık ve gösterişli parçalar, aksesuarlar ortaya çıkmıştır. Örgü kilimler, paspaslar, el yapımı abajurlar, fotoğraf çerçevelerine kadar bir çok alanda el işi ürünleri görmek mümkündür. Son sezonun trendleri arasında da jüt iplikle örülmüş aksesuar ve dekorasyon parçaları vardır. Jüt iplik normal iplere göre daha kaba ve serttir. Bu yüzden dekorasyon parçaları yapımında rahatlıkla kullanılabilir.

Jüt iplikle yapılan dekorasyon parçaları birden çok, farklı modelleri içerir. Jüt ipinden avize yapabileceğiniz gibi çok şık vazo süsleme de yapabilirsiniz. Ayrıca mutfağınızdaki bakliyat kavanozlarınızın dışını jüt ipliklerle kaplayabilirsiniz. Emin olun çok şık ve gösterişli olacaktır.

Kendi el emeğiniz ile resim çerçeveleri tasarlayabilirsiniz. Çerçevenin kenarlarını jüt iplerle kaplayarak çok şık ve zarif bir çerçeve elde edebilirsiniz. İster kendi dekorunuzda kullanın isterseniz bir sevdiğinize hediye edin.

Çok şık sepetlerde örebilirsiniz. Ekmek sepeti veya takı aksesuar koymak için çok işlevli bir sepet örebilirsiniz. Ayrıca jüt ipliklerle çok şık kilim ve paspaslarda yapabilirsiniz. Evinize uygun ve uyumlu modeller seçerek uygulayabilirsiniz. Bunların yanı sıra boş şişelerinizin dışını kaplayarak çok şık vazolara dönüştürebilirsiniz. Bu tamamen sizin tarzınıza ve hayal gücünüze kalmıştır. İstediğiniz alana kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

  Jüt iplikle dekorasyon fikirleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ