El Örgüsü Çocuk Kazakları

El Örgüsü Çocuk Kazakları

El emeği ve el örgüsü ile yapılan ürünler gün geçtikçe değer kazanmakta ve birçok model, örnek ortaya çıkmaktadır. Yetişkinler için birçok örgü modeli olduğu gibi aynı zamanda da  çocuklar, bebekler içinde birçok örgü model ve örneği bulunmaktadır.

Çocuk örgüsü çeşitleri oldukça çeşitli ve fazladır. çocuk kazakları, yelekleri, hırkaları, patikleri, pançoları ve daha birçok model ve ürün bulunmaktadır. Erkek ve kız çocukları için ayrı model ve renkler kullanılmaktadır. Hazır olarak satılan birçok ürün bulunsa da örgü kazak ve ürünlerini yerini tutmamaktadır.

El Örgüsü Çocuk Kazakları

Çocuk kazakları modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk iplik ile örülen modeller olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örnekler de mevcuttur. Kız çocuk kazakların da daha çok pembe, pudra, krem, beyaz, lila gibi tonlar kullanılırken, örgü erkek kazakların da ise daha çok mavi, krem, lacivert, beyaz, turkuaz gibi tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Ördüğünüz ipin rengi kadar kalitesi de bir o kadar önemlidir. Ortaya çıkan sonuçtan memnun kalmak için kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmenizde fayda var.

Çocuk kazağı örnekleri arasında şiş ile örülenler olduğu gibi tığ işi örgü ile yapılan modeller de mevcuttur. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ediniz. Kız çocuk kazaklarını süslemek için çiçek, yaprak gibi motifler yapabilir, erkek çocuk kazaklarını süslemek için ise hayvan figür ve motiflerini kullanabilirsiniz.

Değişik örgü çocuk kazakları için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Hem desenli zor modeller hem de desensiz, düz kolay modeller sitemizde mevcuttur. Birbirinden şık ve farklı çocuk kazakları için resimli anlatımlı görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ