El Örgüsü Eldiven Modelleri

Eldivenler kış mevsiminde özellikle karlı bölgelerde en çok ihtiyaç duyduğumuz eşyalardır. Bu nedenle hem soğuktan korunmak için hem de ellerimizin kuruması ve çatlamasını önlemek için eldivenlerimizi giyiyoruz. Farklı renk ve modellerde bulunan eldivenleri kendiniz de kolay bir şekilde örebilirsiniz. Bugün birçok mağazada hazır satılan örgü eldivenleri almak yerinde, el işleri konusunda becerikli olan hanımlarımız pek çok örgü işlerini yaptığı gibi, eldivenleri de kolay bir şekilde örebilirler. Üstelik yapımı oldukça basit olan eldiven modellerini herkes rahatlıkla örebilir.

Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için, birbirinden şık ve renkli el örgüsü eldiven yapabilirsiniz. Örgü eldiven modelleri arasında pek çok seçenek bulunmaktadır. Bazı örgü işi eldiven modelleri parmakları yarım şekilde kapatarak, bazıları ise tamamen kapatarak yapılabiliyor. Genellikle gençler tarafından en çok tercih edilenleri ise yarım eldiven modelleri oluyor. Lise çağında olan çocuklarınız için yarım eldiven modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eşleriniz için ise onların renk zevkine uygun ipler kullanarak örgü eldivenler yapabilirsiniz. Bebek eldiven modelleri ise oldukça şirin. Bebeklerinize veya tanıdıklarınızın bebeklerine hediye etmek için örgü bebek eldiven modelleri araştırıp, en beğendiğiniz örneği seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Bununla birlikte sezonun moda renklerini kullanarak kendinize oldukça şık ve modern eldivenler örebilirsiniz.

Ördüğünüz eldivene uygun şekilde örgü şapkalar veya bereler yapabilir, böylece eldiven ve bere takımları yapabilirsiniz. Aynı zamanda örgü işi atkı modelleri deneyerek, kışın sizleri ve sevdiklerinizi soğuktan koruyacak farklı renk ve modellerde örgü işleri yapabilirsiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için sizleri örgü ve el işleri bölümümüze davet ediyoruz. Aradığınız pek çok örgü modelini kolayca bulmanız açısından, her gün sizler için yeni örgü modelleri paylaşmaya devam ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ