El Örgüsü Mutfak Süsleri

   Örgü hayatımızın her alanına dokunmayı çok iyi bilmiştir. Çeyiz sandıklarından ev dekoruna, giyim sektöründen süsleme hobilerine kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Örgü günümüzde yeniden moda olmuş ve yeni, modern örnekler ortaya çıkmıştır. Eski örneklerden de yararlanıldığı gibi, günümüzde de yeni trend örneklerde fazlasıyla rağbet görmektedir. Her geçtiğimiz gibi modern dokulara uyumlu yeni örnekler ortaya çıkmaktadır. Örgü sektörü sürekli değişmekte ve yenilenmektedir. Evimizin her köşesinde örgüden yapılmış parçalar mevcuttur. Salonlarımızda vitrin takımları ile karşımıza çıkan örgü parçalar, yatak odalarımızda oda takımları, mutfağımızda peçeteler, buzdolabı örtüleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Yeni örgü trendleri arasında da örgüden yapılmış süsleme hobileri mevcuttur. Özellikle de mutfaklarımız için çok şık ve gösterişli modeller mevcuttur. Örgüden yapılmış çok şık nihaleler örebilirsiniz. Renk renk, desen desen birbirinden modern örnekler sitemizde yer almaktadır. Hayvan motifli yapabileceğiniz gibi, çok şık çiçek motifli nihalelerde yapabilirsiniz. Aynı zamanda zaman da kavanoz ve bahar takımlarınız için çok şık örgü kılıflar örebilirsiniz. Hem mutfağınızın şıklığına şıklık katmış olursunuz hem de daha gösterişli olmasını sağlarsınız. Yine yeni moda olmuş örgülerden biri de damacana kaplama örgüsüdür. Damacananızın boyutuna göre rengarenk iplerle örülmüş çok şık kılıflar yapabilirsiniz. Örgüden yapılmış mutfak önlükleri de çok rağbet görmektedir. Sizde birbirinde şık ve şirin önlükler tasarlayabilirsiniz. Ortada kalan poşetlerinizi derleyip toplamak için poşetlik örebilirsiniz. Hayvan ve çiçek motifli modeller arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Yeni mutfak süsleri modelleri için sayfamızdaki görsellere bakabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek sizde çok şık süslemeler yapabilirsiniz. Mutfaklarınızı renklendirmek daha şık olmasını sağlamak için birbirinden güzel fikir sizleri beklemektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ