El Örgüsü Pelüş Yastıklar

Evlerimizdeki eşyalarımız ve aldığımız mobilyalar kadar onlara eşlik eden ve tamamlayan aksesuar ve dekoratif ürünler de bir o kadar önemlidir. Bunların birbiri ile uyum içinde olması şık ve zarif bir eve sahip olmanızı sağlar. Aksesuar ve dekoratif ürünlerinizi satın alabileceğiniz gibi el emeğinizle kendiniz de yapabilirsiniz. El emeği ile yapılmış bir çerçeve veya bir kırlent, yastık evinize ayrı bir hava katarken aynı zamanda hünerlerinizi sergilemenize fırsat sunmuş olacaktır.

blank

   El örgüsü yastıklar birçok farklı çeşide sahiptir. Ördüğünüz ipin türüne ve modeline göre farklılık göstermektedir. El örgüsü yastıklarınızı kare, dikdörtgen, oval,yuvarlak veya farklı formlarda da örebilirsiniz. Bu tamamen sizin tarzınıza ve zevkinize bağlıdır. Öreceğiniz yastıkları tek renk ip kullanarak örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak farklı modeller de ortaya çıkarabilirsiniz.

blank

El örgüsü pelüş yastıklar son zamanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Salonlarınız için kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda yatak odalarınız için şık ve farklı dekoratif amaçlı yastıklar yapabilirsiniz.

blank

El örgüsü pelüş yastıklarınızı dilediğiniz gibi farklı formlarda örebilirsiniz. Hayvan veya meyve formunda örebilir ve süsleyerek çocuk odalarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pelüş yastıkların ipinin türünü değiştirerek farklı modeller de elde edebilirsiniz. Tüylü veya sakallı iplikler ile örerek çok farklı ve birbirinden şık modeller elde edebilirsiniz.

blank

Düz bir şekilde ördükten sonra farklı ipler, boncuklar, inciler veya kurdeleler ile süsleyerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Pelüş yastıkların şiş örgüsü ile yapılanları olduğu gibi tığ işi örgü ile yapılanları da vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı pelüş yastıklar için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

blank

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ