Tığ İşi Dantel Amerikan Servisi

Günümüzde yapılan yemekler kadar sunuma da büyük önem verilmeye başlanmıştır. Renkli tabaklar, servis takımları, masa örtüleri, amerikan servis takımları ile sofralar oldukça şık ve gösterişli hale gelmektedir. Amerikan servislerinizi hazır olarak alabileceğiniz gibi kendinizde el emeğiniz ile rahatlıkla yapabilirsiniz.

blank

   El örgüsü amerikan servis takımları çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk örülenleri olduğu gibi birden fazla renk bir arada kullanılarak da yapılabilir. Servis takımınızı komple aynı renk yapabileceğiniz gibi aynı zamanda her bir servisi farklı renklerde yaparak rengarenk modeller de elde edebilirsiniz. Sofralarınızın şıklığına şıklık katacak olan amerikan servislerini yapması da oldukça basit ve keyiflidir. Tığ işi örgüyü bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır.

blank

  Tığ işi dantel amerikan servisleri el emeği ürünü oldukları için sofralarınızın daha gösterişli ve şık olmasını sağlayacaktır. Örgü ve dantel çok eski zamanlardan beridir hayatımızda olan parçalardan biridir. Günümüzde modern dokunuşlar ile beraber sofralarımıza kadar taşınmayı da başarmıştır. Sizlerde sofralarınızda el emeği ürünlerin şıklığını yakalamak ve görmek isterseniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

blank

Amerikan servislerini istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Aynı zamanda kare, oval, yuvarlak veya dikdörtgen gibi farklı formlarda yapma imkanınız da mevcuttur. Yaptığınız servis takımlarını o şekilde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda kolalayıp da kullanabilirsiniz.

Dantelin şıklığını ve zarifliğini masalarına taşımak isteyen hanımlar hiç durmadan hemen çalışmalara başlayabilirler.

blank

Amerikan servislerini komple dantelden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kumaş kenarlarına dantel ekler yaparak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz renk kumaş alarak aynı renklerde veya farklı renkte iplik ile sadece kenarlarını dantel ile bezeyerek de kullanabilirsiniz. Sizin için hangi modeller daha kullanışlı geliyorsa onları tercih edebilir ve yapmaya koyulabilirsiniz.

blank

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ