El Örgüsü Tığ İşi Bebek Patik Modelleri

El Örgüsü Tığ İşi Bebek Patik Modelleri

Hazır olarak alınabilecek birçok ürün çeşitliliği bulunsa da el emeği ürünlere verilen değer hiç azalmamaktadır. Özellikle de bebekler için yapılan ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Örgü patikler, yelekler, kazaklar, hırkalar, battaniyeler ve daha nice parçalar bulunmaktadır. Bebekler için yapılan örgüler küçük parçalarda oluştuğu için örmesi de oldukça keyiflidir. Bu yüzden de hazır olarak alınan parçalardan çok daha fazla kıymetlidir. Sizler de el becerilerinizi kullanarak harika bebek patikleri yapabilirsiniz.

Bebek patikleri, örgü modelleri, patik hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

El Örgüsü Tığ İşi Bebek Patik Modelleri

Erkek bebekler için daha çok mavi, krem, beyaz, lacivert ve siyah tonları kullanılarak patikler yapılmaktadır. Kız bebekler için yapılan patik modellerinde ise daha çok pembe, kırmızı, pudra, mor, beyaz ve krem gibi renkler, tonlar daha ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Örecek olduğunuz bebek patiklerini tek renk olarak yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sakallı iplik, ebruli iplik gibi farklı ip türlerini de kullanarak şık patikler elde edebilirsiniz.

Tığ işi örgü ile yapılan patikler bulunduğu gibi aynı zamanda şiş örgüsü ile yapılan bebek patik modelleri bulunmaktadır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

El örgüsü olarak yapmış olduğunuz bebek patiklerini süslemek için inci, boncuk gibi materyaller kullanabilir veya üzerine kurdele gibi süslemeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda püskül veya ponpon yaparak patiklere ekleyerek şıklığına şıklık katabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ