El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri

El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri

Anneler günü bu yıl 13 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Yaklaşık 20 gün bulunan Anneler günü için şimdiden hediye arayışları başladı. Anneler gününde el yapımı hediyeler ile annenizi mutlu edebilirsiniz.

Anneler günü bizi büyüten, besleyen, üzerimizde karşılığı verilemeyecek kadar emeği bulunan emekçi kadınların günüdür. Özel günler arasında en önemlilerden biri olan Anneler günü bu yıl pazar gününe denk geliyor. Pazar gününe denk gelmesi kişilerin bu günü daha iyi kutlamasına zaman tanıyor.

Anneler gününde annenize hazır hediye almak yerine el yapımı hediyeleri vermeniz daha anlamlı olacaktır. El yapımı anneler günü hediyeleri arasından annenizin zevkine hitap edenleri yapabilirsiniz. Zor gibi görünen el yapımı ürünler aslında yapımı düzgün ve aşamalı olarak takip edildiğinde oldukça kolay olmaktadır.

El Yapımı Anneler Günü Hediye Fikirleri

  • Annenizin ve sizin olduğu bir resim için el yapımı çerçeve yapabilirsiniz. Çerçeveyi yaparken kenarlarını annenizin sevdiği renklerle boyayabilirsiniz. Yada çerçevenin kenarında sevdiği çiçeklerin yapraklarından ekleyip daha güzel bir hediye oluşturabilirsiniz.
  • Bir kupa bardağı üzerine kendiniz anneniz için özel bir tasarım yapabilirsiniz.
  • Son zamanlarda oldukça popüler olan kutu içerisinden kutu hediyesini evde yapabilirsiniz. Her kutu açıldığında kenarlardan anneniz ve sizin en güzel anılarının olduğu resimler olabilir.
  • Anneniz için evde güzel kokular yaratacak renkli ve kokulu mumlar yapabilirsiniz. Bunun için ilk önce büyük bir mumu eritin. Yeni mumunuz için istediğiniz şekilde bir kap seçin. Erittiğiniz mumun içerisine annenizin sevdiği bir kokuyu ekleyin. Lavanta yağı,limon kabukları olabilir. Daha sonra bu karışımı seçtiğiniz kabın içerisine dökün ve üzerine mum ipi ekleyip kurumaya bırakın. Dış kısmına daha sonra isterseniz annenizin fotosunu ekleyebilirsiniz.

El Yapımı Anneler Günü Hediye Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ