El Yapımı Genç Odası Süslerine 6 Farklı Fikir

El Yapımı Genç Odası Süslerine 6 Farklı Fikir

Evlerimizin en özenerek döşediğimiz odaları genç ve çocuk odalarıdır. Genç odaları için aldığınız eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuarlar, dekoratif ürünler, seçilen boyanın renkleri, perdesi, halısı bunlarda oldukça önemli detaylardır. Bunların hepsinin uyum içinde olması ile ancak şıklık ve uyum yakalanabilir. Şimdi sizlere genç odaları için yapabileceğiniz el emeği süsler hakkında örnek verip, sizlere fikir sunacağız. Bunlara dikkat ederek ve inceleyerek sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Çocuğunuzun odası için gökyüzünü andıran bir duvar yapmaya ne dersiniz? Aslında bu söylendiği kadar zor değildir. Bulut şekilde bir kalıbı alarak duvarın belli kısımlarını bu kalıp içinden beyaza boyamanız yeterli olacaktır. Bu görüntü genç odasına ayrı bir hava ve güzellik katacaktır.
  • Dekoratif ipleri ve balonu kullanarak yuvarlak toplar yapabilir, bunu genç odasının belli bir köşesinde değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz dekoratif ipleri yuvarlak yapmadan önce boyayabilirsiniz.
  • Kullanılmayan bir gitar varsa eğer bir tarafının kapağını çıkarınız ve duvara monte ediniz. İçini raf gibi kullanabilirsiniz. Mini resimler, mini çerçeveler, vazolar ve ışıklandırma ile genç odanıza renk katabilirsiniz.
  • Genç odanızı süslemek için kozalakları kullanmaya ne dersiniz? Kozalakları yeşil renge boyayarak küçük boyanmış saksıların içine yerleştiriniz. Böylelikle mini ağaç görünümü elde etmiş olursunuz. Yapmış olduğunuz ürünü odanızda en uygun köşede sergileyebilirsiniz.

blank

blank

blank blank blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ