El Yapımı Kitaplık Modelleri

Günümüzde el yapımı, el emeği ürünlere verilen değer giderek artmaktadır. Bununla beraber de özellikle de ev dekorlarında el yapımı ürünlere daha fazla yer verilmeye başlamıştır. El emeği, el yapımı ürünler tetir ve size özeldir. Bunun içinde daha kıymetlidir.

Evinize ihtiyaca dönük birçok materyal ve dekoratif ürünü, eşyayı kendiniz tasarlayarak rahatlıkla yapabilirsiniz. El becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

Eviniz veya çocuk odanız için kitaplık ihtiyacınız mı var? Bunun için birçok kendin yap projesinden faydalanabilir, elinizde var olan materyalleri ve malzemeleri değerlendirebilirsiniz. El yapımı kitaplık modelleri arasından birkaçı ise aşağıdaki gibidir:

  1. Ahşap paletleri isterseniz aslını bozmadan isterseniz dilediğiniz renklere boyayarak üst üste veya yan yana koyarak odanız için şık bir kitaplığa dönüştürebilirsiniz. Hem kullanışlı, hem yapımı pratik olan bu uygulama sayesinde aynı zamanda elinizde olan veya atık olarak duran paletleri de değerlendirmiş olacaksınız.
  2. Renkli plastik kasaları kullanarak ister çocuk odanız isterseniz de çalışma odanız için şık ve kullanışlı bir kitaplık haline dönüştürebilirsiniz. Kullanacağınız kasaların sayısını kendi ihtiyacınıza veya odanızın büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz.
  3. Doğal ağaç köklerini, kalaslarını, kütüklerini kullanarak harika birer kitaplığa dönüştürebilirsiniz. Özellikle de salonlarınız için farklı ve şık bir dokunuş arayanlar için harika bir fikir olabilir.
  4. Sunta ve ahşapları kullanarak kendi kitaplığınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. En ve boyunu, rengini kendi zevklerinize ve odanın uyumuna göre ayarlayabilir, dekorunuza uygun hale getirerek monte edebilirsiniz. Birçok model ve öneri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ