Elbise Askıları Nasıl Değerlendirilir

canımanne2

Her gün kendimizi başka bir koşuşturmacanın içinde bulduğumuz şu dünyada zaman öyle hızlı geçiyor ki. Geçip giden vaktimizi güzel şeylerle değerlendirelim ki geriye dönüp baktığımızda pişmanlık yerine mutluluk yer alsın. Boş vakitlerimizi nasıl değerlendiririz? Spor yaparız, kitap okuruz, dans kursuna gideriz, tariflerimizi güçlendirmek için mutfakta zaman geçiririz, çeşitli hobiler ediniriz.

canımanne5

Ben bu hayat telaşının içinde eskiyen malzemeleri yeniden hayata döndürmekle uğraşıyorum. O kadar mutlu ediyor ki bu beni. Hem elinizdeki malzemeler çöpe atılmamış oluyor hem de yepyeni bir ürün ile tanışmış oluyorsunuz. Sizlere önerim biran önce eski eşyalarınızı sıralayıp hayal gücünüz ile birleştirmeniz ve ortaya bambaşka bir şey çıkartmanız.

canım anne3

Bugün sizlere önerdiğim gibi yaptım ve gardırobumun kapağını açtım eskileri ayıracaktım ki birden dolabımda ne kadar fazla elbise askısı olduğunu fark ettim. Biraz kafa yorduktan sonra neler yapabileceğimi gözümde canlandırdım ve sizlerle paylaşmak istedim.

canımanne3

Elbise askıları nasıl değerlendirilir? Eğer sizlerin de benim gibi çok fazla aksesuarınız varsa şimdi yazacaklarım sizin için harika bir kurtarıcı olacak. Öncelikle bir adet tahta elbise askısını alıyoruz. Daha sonra askımızı isteğe bağlı olarak sprey boya veya renkli ojeler ile boyuyoruz. Daha sonra nalburlarda rahatlıkla bulabileceğiniz orta boylarda 8 tane kancayı daha eğlenceli görünmesi adına boyuyoruz. Boyalarımız kuruduktan sonra eşit sıralar halinde yan yana elbise askımıza takıyoruz. Böylelikle kolyelerimizi, bilekliklerimizi, saatlerimizi hatta küpelerimizi rahatlıkla asabiliriz. Bu ürünü dolap içinde askıya asarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda duvarınıza çakacağınız bir çiviye de rahatlıkla asabilirsiniz.

canımanne4

Umarım sizler için faydalı bir kendin yap projesi olmuştur. Sizler de evinizdeki fazlalıkları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Şimdiden hepinizin ellerine sağlık!

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ