Emoji Lif Modelleri

Emoji Lif Modelleri

Emoji Lif Modelleri

Sitemizde sizler için birçok farklı lif modelini paylaşmaya devam ediyoruz. En sevilen modellerden bir tanesi de emoji lif modelidir. Bu model özellikle çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Çocuklar bu sayede banyodan da korkmamaktadır.

Emoji lif modeli çeyizlerin de vazgeçilmez modelleri arasında yer alır. Bu işi yapanlar kendi yaratıcılıklarını da katarak ortaya çok farklı modeller çıkarmayı başarıyor. Farklı lif tasarımları çok daha fazla rağbet görmektedir. Emojiler teknolojinin yaygınlaşması ile hayatımıza girdi. Tablet ve telefonlarda karşımıza çıkan emojiler birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Gülen yüzler, ağlayan yüzler, kızgın yüzler, kırgın yüzler, doğa içerikli semboller ve daha birçok farklı emji modeli bulunuyor. Bu durumda da ortaya birçok farklı tasarım çıkıyor. Bayanlar da bu durumu çok güzel değerlendiriyor.

Emoji lif modelleri çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekiyor. Çünkü emojileri daha çok genç nesil kullanıyor. Bu yüzden de bu yüzlere aşina olan gençler daha çok tercih edebiliyor. Emojili lif modelleri ruh halinizi yansıtmak için de oldukça iyi bir araç görevi görebilir. Mutsuz bir ruh halinde mutsuz ifadeli emojili lif kullanılabilir. Mutlu olduğunuzda da mutlu ifadeli emoji kullanılır. Bunun için birden fazla lif kullanabilirsiniz. El yapımı lifler çok daha sağlıklı olduğu için uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu model satış yapanların da oldukça sevdiği bir model olarak bilinir. Bu model genelde çoklu olarak rahatlıkla satılabilir.

Emoji Lif Modeli Yapımı (Kalpli göz emoji)

Emoji Lif Modeli Yapımı (Şaşkın emoji)

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ